TYP: a1
Atlantyk 2009
Objazd Teneryfy szaleńczo krętymi dróżkami. Wulkan Teide.Wiatr 55 węzłów między Teneryfą a Gomerą. Sporo wiatru w pierwszych dniach. Przepiękna i (...)
STS Pogoria /M.Śródziemne
Początek roku na Pogorii. Piękna pogoda. Nawet jedną wachte udało mi sie spędzić na pomoście w krótkich spodenkach:-) 18 stopni (...)
Narwią i Pisą na Mazury
Narew i Pisa tworzą połączoną drogę wodną, którą w krótki i szybki sposób można przepłynąć z Zalewu Zegrzyńskiego na Mazury. (...)
Chorwacja 2005
Miłe towarzystwo dla skipera, trochę emocje dla nowicjuszy, 11x spagetti z sosem pomidorowym, utopiony kolczyk, nieoczekiwane poczęcia...
Portugalska przygoda na barce
Pływaliśmy na barce Sedan 1310 z 2006 roku. Jednostka posiada 5 kabin, duży przestronny salon wraz z kuchnią i (...)
Hałyczanka Lipiec 2011
Wyłamany prawy saling, wyrwana z pokładu lewa wanta, 4 urocze dziewczyny i 3 brzydkich facetów. 2 burze, pływanie przy wietrze (...)
Dookoła Pięknej Wyspy Kaliste – L’Ile de Beaute
Rejs dookoła Korsyki Korsyka jest piękna i jeżeli tylko możecie, powinniście się tam wybrać. Wyspa świetnie nadaje się do uprawiania żeglarstwa. (...)
Horta Azory - Lizbona. Duże Koło - skok pierwszy
Był to rejs przez Atlantyk,Floryda USA - Lizbona, Portugalia do którego dołączyłem (mimo innych wcześniejszych planów)dopiero na Azorach. Jako mój (...)
Rejs Gemini3 non stop
Rejs sprowadzenia jachtu do Polski po nieudanej próbie (ze względów pogodowych) pokonania rekordu świata, opłynięcia kuli ziemskiej pod wiatr w (...)
Na dorsza do Helu
Jeden z kilkudziesięciu odbytych rejsów po Zatoce Gdańskiej i okolicy Świbna. Pamietne nocne rejsy z Brunem na "Kebraksie", z Markiem (...)
WYSPY kANARYJSKIE
Rejs po wyspach kanaryjskich , odwiedzenie większości portów na na teneryfie . załoga KKZ Kościan
TYP: a3
< 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >
TYP: a2
Aktywni Skipperzy
zostań skipperem