TYP: a1
40 śluz minęło, czyli rejs po kanałach i jeziorach Szkocji
Żeglarstwo uczy między innymi cierpliwości. Odczuliśmy to szczególnie mocno na rejsie w Szkocji, który składał się tyleż z płynięcia, co (...)
Biograd - Biograd
Wspaniały październikowy rejs w Chorwacji na hotelowym Lagoonie 400. Pogoda dopisała. Było super :)
Zobaczyć Neapol i umrzeć
Środkowo-wschodnie wybrzeże Włoch, pomiędzy Zatoką Neapolitańską a Rzymem, to niewątpliwie atrakcyjny żeglarsko i turystycznie obszar. Można tu znaleźć wiele ciekawych (...)
Wiosenny rejs Tawerny Skipperów cz. 1
Pierwszego kwietnia, późnym wieczorem, dzielna załoga Tawerny Skipperów, wyruszyła z Krakowa na swój wczesnowiosenny rejs.
Sardynia - Sycylia 2009
Rejs prawdziwych old-boy'ów. Biodra, zawały, by-passy, prostaty itp... Martwa fala z rufy wrzuca sternika do kokpitu. Nerwowe manewry skippera przy (...)
Żeglarski Sylwester czyli balearska przygoda
Wystartowaliśmy z Krakowa 26 grudnia o 18:00. Nasz żółciutki Volkswagen zmierzał w kierunku Wrocławia. Tam mieliśmy zgarnąć nieznaną dotąd nikomu (...)
szkoleniowo-stażowo-turystyczny
Rejs w dużej części po zewnętrznych wodach terytorialnych Chorwacji bardzo urozmaicony nawigacyjnie - doskonały akwen do szkolenia z nawigacji. Po (...)
Rejs szkoleniowy tzw. krajówka (Bornholm)
Bardzo gęsta mgła wokół Bornholmu, bardzo słabe wiatry z silną martwą falą. Połowa załogi (5) zajęta głównie "walczykiem po zawietrznej", (...)
W krainie fiordów - rejs ze Stavanger do Bergen na s/y Down North
Rejs rozpoczął się - jak zwykle - od planowania trasy. Trzeba było wziąć pod uwagę przede wszystkim nasze możliwości, wśród (...)
TYP: a3
TYP: a2
Aktywni Skipperzy
zostań skipperem