TYP: a1
BREST - LIZBONA - REJS NA PŁYWACH!
Dwutygodniowy rejs stażowo- szkoleniowy po wodach Zatoki Biskajskiej i wybrzeży półwyspu iberyjskiego. Prawdziwa gratka dla żądnych mocnych wrażeń, Biskaje są (...)
Bitwa o Gotland-Rejs na jachcie osłonowym TORNADO
DLA ZUCHWAŁYCH ! To ostania szansa dołączenia do ekipy Bitwy o Gotland. Zostań członkiem załogi Jachtu Osłonowego - TORNADO. Z bliska (...)
Rejs w Czarnogórze/12-19.08/1100 zł/os.
Czarnogóra znajduje się w południowo-wschodniej części Europy. Południowo-zachodnie granice tego państwa stanowi wybrzeże Adriatyku. Od zachodu Czarnogóra graniczy z Chorwacją, (...)
Rejs rodzinny w Chorwacji/4 wolne miejsca/12-19.08
Chorwackie wybrzeże doskonale nadaje się do żeglowania z dziećmi. Wakacjom spędzonym w rodzinnym gronie sprzyjają zarówno łagodne wiatry, które nie (...)
Z dzieciakami
Rejs turystyczno szkoleniowy dla dzieciaków. Dużo wykładów teoretycznych, mnóstwo zwrotów, manewry na żaglach i silniku. Nocowanie na bindugach, ogniska, gitary (...)
Lipcowa Chorwacja
Środkowa Dalmacji jak zwykle nie zawiodła. Piękna pogoda, pyszne jedzenie i jeszcze lepsze wina. Kąpiel na wodospadach, wycieczka cabrioletami po (...)
Majówka w Chorwacji
Leniwe żeglowanie po Środkowej Dalmacji. Odwiedziliśmy Wodospady, imprezowaliśmy w Hvarze, wpłynęliśmy do Zielonej Groty na Ravniku i kąpaliśmy się przy (...)
Z samymi dziewczynami
Objazdówka po Środkowej Dalmacji. Zamiast Komiży na Visie postanowiliśmy tym razem zahaczyć o Milną na Braci - urocze miejsce. W (...)
TYP: a3
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >
Wyszukiwarka rejsów
rodzaj rejsu
rejon
okres od
okres do
TYP: a2
Aktywni Skipperzy
zostań skipperem