TYP: a1
Arktyczna wyprawa po wodach Spitsbergenu
Wyprawa żeglarska po wodach zachodniego i północnego Spitsbergenu na dzielnym jachcie Hi Ocean One. https://www.thenorthwest.pl/spitsbergen
Mohammadia-Gibraltar
Rejs dużą dawką marokańskiej kultury. Maroko, to najbardziej otwarty na turystów kraj Maghrebu. Startujemy z portu w Mohammedii - (...)
Majówka 2018
Rejs stażowo - turystyczny z możliwością szkolenia żeglarskiego i nawigacji elektronicznej z AIS-em, każdy chętny uczestnik rejsu będzie miał możliwość (...)
Sylwester Baleary 2017/2018
Termin; 23 lub 26.12.2017 do 6.01.2018 ( 2 tygodnie; można dołączyć 23 lub 26 grudnia, cena bez zmian) Start i (...)
Słoneczne Cyklady - tylko 799 zł
Zapraszamy na rejs po Cykladach- w Polsce już deszczowo i pochmurno a w Grecji nadal lato! Żeglarska przygoda na Cykladach- błękitne (...)
MURTER CHORWACJA 30 wrzesień katamaran Lagoon 38
Witam serdecznie 30 września pływamy po chorwacji, tydzień rejs turystyczny / stażowy , dla wszystkich, zostało nam dwa miejsca kontakt (...)
BREST - LIZBONA - REJS NA PŁYWACH!
Dwutygodniowy rejs stażowo- szkoleniowy po wodach Zatoki Biskajskiej i wybrzeży półwyspu iberyjskiego. Prawdziwa gratka dla żądnych mocnych wrażeń, Biskaje są (...)
Bitwa o Gotland-Rejs na jachcie osłonowym TORNADO
DLA ZUCHWAŁYCH ! To ostania szansa dołączenia do ekipy Bitwy o Gotland. Zostań członkiem załogi Jachtu Osłonowego - TORNADO. Z bliska (...)
TYP: a3
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >
Wyszukiwarka rejsów
rodzaj rejsu
rejon
okres od
okres do
TYP: a2
Aktywni Skipperzy
zostań skipperem