TYP: a1
Jesienny Bałtyk
Trzeba pycho popływać coś jesienią, aby było co wspominać przez zimę. Pogoda typowo jesienna z wiatrem i temperaturą. Jak wychodziliśmy (...)
Anglia i Wyspy Kanałowe
Przelot do Plymouth i z powrotem do Cherbourga dosyć spokojny. Po wyjściu z Cherbourga w kierunku wysp kanałowych mimo przyjaznych (...)
Wokół Sycylii
Ambitny rejs rodzinny. W przeciągu 2 tygodni opłynęliśmy wokół Sycylię jednocześnie zwiedzając Wyspy Liparyjskie. Przepłynęliśmy podstępną cieśninę Messyńską unikając spotkania (...)
Kurs na Korsykę
W przeciągu jednego tygodnia przepłynęliśmy z Włoch (Punta Ala) na północną Korsykę, zwiedzając po drodze Elbę i Capraię. Wyjątkowo ciepła (...)
W poszukiwaniu wiatru
Tydzień w Chorwacji w poszukiwaniu mocnego wiatru. Załoga złożona z zapaleńców kitesurfingu. Przepływaliśmy pomiędzy spotami nadającymi się do uprawiania tego (...)
Śladami Osydeusza
Piękny letni rejs śladami Odyseusza. W przeciągu dwóch tygodni przepłynęliśmy od Korfu do Zakyntos zwiedzając po drodze piękne zielone wyspy. (...)
Szlakiem rumu i gałki muszkatołowej
Chilloutowy rejs który pozwolił zapomnieć o zbliżającej się zimie w kraju. Jednocześnie pozwolił zgłębić tajniki spożycia rumu oraz wszechobecnej gałki (...)
Majowa Chorwacja 2013
Chorwacja w maju jest niebywale piękna. Wszystko kwitnie i zdumiewa niewypaloną zielenią roślin.
Lipcowe Cyklady 2013
Piękny lipcowy rodzinny rejs. Dwa tygodnie uroczej włóczęgi po Cykladach pozwoliły nabrać odpowiedniego dystansu do biegnącego czasu.
Mohammadia-Gibraltar
Rejs dużą dawką marokańskiej kultury. Maroko, to najbardziej otwarty na turystów kraj Maghrebu. Startujemy z portu w Mohammedii - (...)
TYP: a3
< 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
TYP: a2
Aktywni Skipperzy
zostań skipperem