Praca

Praca zdalna - pisanie artykułów żeglarskich

Redakcja portalu żeglarskiego Tawerna Skipperów poszukuje osób zainteresowanych stałą współpracą, polegającą na pisaniu cykli artykułów dotyczących żeglarstwa morskiego lub śródlądowego.

Zadania pracownika:

  • ustalanie tematyki cyklów
  • pisanie artykułów związanych z żeglarstwem (1 cykl = co najmniej 10 artykułów)

Wymagania:

  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z żeglarstwem
  • sprawne posługiwanie się językiem polskim
  • samodzielność

Oferujemy:

  • stałą pracę zdalną
  • umowę o dzieło

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie:

  • CV zawierającego informacje o doświadczeniu żeglarskim,
  • przykładowego tekstu swojego autorstwa na temat związany z żeglarstwem,
  • zakresu tematycznego, w którym orientują się najlepiej

na adres: info@tawernaskipperow.pl.

Możliwość współpracy barterowej, polegającej na pisaniu artykułów w zamian za reklamę na portalu.

Do CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926)". Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.