TYP: a1
Grecja 2009 Cyklady
Rejs prywatny zaokrętowanie marina Kalamaki Ateny .Co tydzień zmiana załogi w Atenach dlatego odwiedzaliśny w ciagu tygodnia kilka wysp,5 do (...)
W poszukiwaniu słońca - rejs na Sycylię i Maltę
Parafrazując słowa piosenki - los rzucił nas na mahoniowy stary jacht. Była to “Jagiellonia” - ship, który niewątpliwie przeżył niejeden (...)
Smak życia we Francji - ekipa Tawerny testuje barki
Barka. To słowo większości z nas kojarzy się przemysłem, transportem ciężkich ładunków i – co za tym idzie – (...)
Trzebież - sierpień 2010 - kurs na super mega sterników jachtowych
Tygodniowy kurs na sternika jachtowego w Trzebieży, zorganizowany przez krakowski klub żeglarski Szkwał. Jachty odebraliśmy z Mariny Zielona (Szczecin Dąbie), (...)
Chorwacja 2009
Bardzo ładny rejs. W ciągu dwóch tygodni opłynęliśmy północną część Chorwacji. Wiatry mieliśmy od 0 st.B do 8 st.B. Przy (...)
Rejs do kolebki cywilizacji europejskiej
Rejs odbył się na jachcie s/y Jagiellonia, na trasie Ateny - Lesvos - Canakkale - Stambuł. Opal “Jagiellonia” (zwany przez (...)
Cyklady Maj 2015
Odwiedziliśmy przepiekne miejsca i porty, między innymi Poros, Kea, Mikonos, Naxos itp. Pogoda dopisała na całym rejsie, gdyż było w (...)
od Szkotów do domu
Powrót Głowackim ze Szkocji z nową ekipą młodzieży z Chrisa z wymuszonym odwrotem z Limfjiordu (uszkodzony most w Aalborgu)
Na koniec lipca po wyspach bałtyku
Spokojny letni rejs z 3 dzieciaków na pokladzie. W tydzien odwiedzilismy chyba jedne z piekniejszych miejsc w bliskim sąsiedztwie naszego (...)
Bałtyk jesienią całkiem nieźle gwiżdże
Wystartowalismy z Gdyni,odwiedziliśmyLiepaję i skierowalismy sie w kierunku Visby, ponieważ wiatr był z kierunku niesprzyjającego płynęliśmy na silniku. W pewnej (...)
Górale do Rygi
Rejs mieszkańców Podbeskidzia do Rygi :), i ja tam byłem, piwo dobre piłem, dobrze się bawiłem ;)
TYP: a3
TYP: a2
Aktywni Skipperzy
zostań skipperem