TYP: a1
od Szkotów do domu
Powrót Głowackim ze Szkocji z nową ekipą młodzieży z Chrisa z wymuszonym odwrotem z Limfjiordu (uszkodzony most w Aalborgu)
Na koniec lipca po wyspach bałtyku
Spokojny letni rejs z 3 dzieciaków na pokladzie. W tydzien odwiedzilismy chyba jedne z piekniejszych miejsc w bliskim sąsiedztwie naszego (...)
Bałtyk jesienią całkiem nieźle gwiżdże
Wystartowalismy z Gdyni,odwiedziliśmyLiepaję i skierowalismy sie w kierunku Visby, ponieważ wiatr był z kierunku niesprzyjającego płynęliśmy na silniku. W pewnej (...)
Górale do Rygi
Rejs mieszkańców Podbeskidzia do Rygi :), i ja tam byłem, piwo dobre piłem, dobrze się bawiłem ;)
Początek Sezonu Hetmana
Wspaniały jacht... Jeśli ktoś będzie miał okazje się przepłynąć to serdecznie polecam. konstrukcja 1936 rok. Linia tnąca falę, ponad 15 (...)
Rejs szkoleniowy
Rejs szkoleniowy z zimowym przejściem Cieśniny Gibraltarskiej z północy na południe, ze wschodu na zachód, z południa na północ i (...)
Jeziorak i kanał Ostródzko-Elbląski
Rejs trwał 14 dni i był moim pierwszym w życiu w roli "skippera" zaplecze turystyczne dosyć słabe ale widoki i (...)
Jesienny rejs Bolsem
Ciężka praca manewrowa przy kabestanach na pokładzie "lotniskowca". Prędkości kosmiczne (do 18 knotów). Nocne emocje pod spinakerem 500m2. Batoniki energetyczne (...)
Cyklady
Greckie wyspy, kolebka europejskiej cywilizacji, pyszne wino i wspaniałe widoki. Dwie łódki, relacja napisana razem z Kasią Kafel.
TYP: a3
TYP: a2
Aktywni Skipperzy
zostań skipperem