TYP: a1
Rejs szkoleniowy
Rejs przeznaczony jest dla osób posiadających uprawnienia i podstawowe umiejętności umożliwiające samodzielne prowadzenie jachtu w rejsie morskim, którym zależy na (...)
Wyprawa Norwegia
Rejs tylko turystyczny. Po drodze okoliczne i najlepsze fiordy Norwegii. Możliwość łowienia dorsza i łososia. Porty będziemy odwiedzać w zależności (...)
Jachtowy Sternik Morski - kurs, staż i egzamin
Patent jachtowego sternika morskiego umożliwi Ci samodzielne prowadzenie rejsu na każdym akwenie na świecie. Możesz go zdobyć podczas jednego z (...)
Majówka 2017 Kurs na Perłę Bałtyku.
Majówka to wyjątkowa okazja, aby pożeglować po Bałtyku. Proponujemy w tym roku trasę „one-way”, pożeglujemy na Bornholm, odwiedzimy najpiękniejsze zakątki (...)
Seszele 2013
Piekna okolica, urocze zatoczki, dobre kotwiczyska, mili ludzie i sporo wiatru. Przepiękny świat podwodny, przyjemniej, niż na Karaibach, bo nie (...)
Majówka w Chorwacji na katamaranie
Zima trzyma, ale już czas myśleć o przedsezonowym żeglowaniu. Gdzie spędzić majowy urlop? Najlepiej w Chorwacji na 10-osobowym katamaranie. Termin: (...)
Morze Egejskie i Morze Jońskie - 4 ostatnie miejsca!
Rejs rozpoczynamy w Lavrion, skąd skierujemy się na Północne Cyklady. Następnie przez Zatokę Sarońską kierujemy się na Kanał Koryncki. Jego (...)
Rejs rodzinny w Chorwacji od 25.06.
Promocja na rejsy rodzinne w Chorwacji - dziecko do 6 lat płynie za darmo, starsze dzieci otrzymują 20% rabat. Chorwackie (...)
Cyklady
Super sprawa. Wszyscy co będą na Milos zachęcam do zajrzenia do Lidki tawerna "Marianna"
Wzdłuż Ameryki Południowej
Rejs powrotny do Polski podzielony na 9 etapów. Trzy z nich odbywają się wzdłuż wybrzeża Ameryki Południowej .
Grudniowy rejs na Kanarach 13 DNI !!! LAST MINUTE !!!
Naładujecie baterie na cały rok na jachcie z dala od zgiełku i przygotowań świątecznych... Ocean, wiatr i przygoda... Istnieje możliwość powrotu 23 (...)
TYP: a3
< 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >
TYP: a2
Aktywni Skipperzy
zostań skipperem