TYP: a1
turystyczno-szkoleniowy
"wypadły dwie osoby" - zainteresowanych proszę o kontakt mlesny@wp.pl lub 602 417 494
Grecja - rejs wypoczynkowy
Marzycie o rejsie, ale nigdy nie byliście na jachcie i nie macie doświadczenia żeglarskiego? Szukacie wakacji na jachcie- opalanie na (...)
Cyklady - wyjątkowa oferta tylko 345 zł
Zapraszamy na Cyklady. Termin: 15.04-22.04.2017 Trasa rejsu: Lavrion - Kea, Kythonos, Serifos, Syros, Andros- Lavrion Z Lavrion udamy się na wyspy Północnych (...)
Śnieg na Cykladach 2017
Naobiecywali słońce, bunkry i w ogóle ciepło... a jak było? Siedzę teraz z dziennikiem jachtowym w łapie i patrzę, gdzie, (...)
Rejs szkoleniowy
Rejs przeznaczony jest dla osób posiadających uprawnienia i podstawowe umiejętności umożliwiające samodzielne prowadzenie jachtu w rejsie morskim, którym zależy na (...)
Wyprawa Norwegia
Rejs tylko turystyczny. Po drodze okoliczne i najlepsze fiordy Norwegii. Możliwość łowienia dorsza i łososia. Porty będziemy odwiedzać w zależności (...)
Jachtowy Sternik Morski - kurs, staż i egzamin
Patent jachtowego sternika morskiego umożliwi Ci samodzielne prowadzenie rejsu na każdym akwenie na świecie. Możesz go zdobyć podczas jednego z (...)
Majówka 2017 Kurs na Perłę Bałtyku.
Majówka to wyjątkowa okazja, aby pożeglować po Bałtyku. Proponujemy w tym roku trasę „one-way”, pożeglujemy na Bornholm, odwiedzimy najpiękniejsze zakątki (...)
Seszele 2013
Piekna okolica, urocze zatoczki, dobre kotwiczyska, mili ludzie i sporo wiatru. Przepiękny świat podwodny, przyjemniej, niż na Karaibach, bo nie (...)
Majówka w Chorwacji na katamaranie
Zima trzyma, ale już czas myśleć o przedsezonowym żeglowaniu. Gdzie spędzić majowy urlop? Najlepiej w Chorwacji na 10-osobowym katamaranie. Termin: (...)
Morze Egejskie i Morze Jońskie - 4 ostatnie miejsca!
Rejs rozpoczynamy w Lavrion, skąd skierujemy się na Północne Cyklady. Następnie przez Zatokę Sarońską kierujemy się na Kanał Koryncki. Jego (...)
TYP: a3
< 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >
TYP: a2
Aktywni Skipperzy
zostań skipperem