TYP: a1

"Rekreacyjne żeglowanie po wodach śródlądowych"

środa, 8 grudnia 2010
Z.
rekreacyjne żeglowanieTytuł tej książki jest nieco mylący, a na pewno nie oddaje w pełni istoty rzeczy. Zwłaszcza słowo "rekreacyjne" może powodować, że potencjalny czytelnik zbagatelizuje treści zawarte w tej książce. A nie słusznie! Nie jest to bowiem błahe pisanie o zwykłym "szuwarowym" pływaniu - to doskonały podręcznik i zarazem poradnik, z którego powinni korzystać nie tylko kursanci, ale i wytrawni żeglarze. Autor, doświadczony instruktor żeglarstwa, nauczyciel akademicki i jednocześnie wybitny żeglarz dzieli się z czytelnikiem swym ogromnym doświadczeniem.

Jaki powinien być dobry podręcznik? Oczywiście ma być nienudny, powinien być interesujący, przystępny i wciągający. I taką właśnie książkę napisał Władysław R. Dąbrowski. To co w niej zawarte z pewnością pozwoli na pozytywne zdanie egzaminu na stopień żeglarza, jest to bowiem kopalnia wiedzy praktycznej pozwalającej umiejętnie i bezpiecznie żeglować.

Polecamy!Władysław R. Dąbrowski
  "Rekreacyjne żeglowanie po wodach śródlądowych"
"Przedsięwzięcie Galicja" 2008
275 stron
oprawa twarda
cena: 44 zł
Powiązane:
TYP: a3
0 1
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 18 April

Zmarł Jerzy Szałajko, jeden z nestorów szczecińskiego żeglarstwa i JK AZS
środa, 18 kwietnia 2018
Z Gdyni w wokółziemski rejs wypływa "Iskra II" dowodzona przez Czesława Dyrcza.
wtorek, 18 kwietnia 1995
W Auckland urodził się Dean Barker, skipper "Emirates Team New Zealand".
środa, 18 kwietnia 1973
Zmarł Thor Heyerdahl, który zyskał światową sławę w 1947 r. dzięki trwającej 101 dni podróży z Ameryki Południowej do Polinezji na tratwie "Kon-Tiki" wykonanej na wzór tratw Inków. Później żeglował na tratwach trzcinowych "Ra", "Ra II", "Tygrys".
czwartek, 18 kwietnia 2002