TYP: a1

XI regaty u puchar Związku Banków Polskich coraz bliżej

poniedziałek, 2 września 2013
Informacja prasowa
Regaty o puchar związku banków polskich są jedną z wielu cyklicznych imprez sportowych, która odbywa się jesienią każdego roku w ramach wydarzeń Akademii Sportu Klubu Bankowca. Impreza dedykowana jest pracownikom sektora bankowo – finansowego ale również wszystkim firmom współpracującym ze środowiskiem bankowym oraz towarzystwom ubezpieczeniowym. Regaty odbędą się w dniach 27-29 września 2013 r. nad jeziorem Jeziorak.

Aby zgłosić załogę wystarczy wypełnić formularz a następnie odesłać go na adres agnieszka.narewska@vmgevents.pl, załączając dowód wpłaty. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 13 września 2013 r. do godz. 15:00. Wszystkich, którzy pojawią się już w piątek 27 września, zachęcamy do treningów na jachtach Omega Standard, które będą dostępne od godz. 15:00. Zapisy już wkrótce. Oficjalne otwarcie regat nastąpi w piątkowy wieczór, a naszych żeglarzy przywita Dominik Życki - żeglarz sportowy, mistrza świata.

Więcej informacji akademiasportu.klubbankowca.pl. Zachęcamy również do odwiedzenia FB Akademii Sportu Klubu Bankowca: https://www.facebook.com/KlubBankowcaZBP. Pod tymi adresami znajdziecie Państwo najświeższe informacje.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 23 August

Na Atlantyku "Orange II" bije rekord żeglugi dobowej - 706,2 Mm (średnia 29 węzłów)
poniedziałek, 23 sierpnia 2004
Zmarła Halina Stefanowska, dziennikarka, autorka tekstów piosenek żeglarskich, popularyzatorka kultury morskiej
niedziela, 23 sierpnia 1987
Wyruszył w rejs na Kubę s/y "Odkrywca" z załogą pod dowództem Kapitana Wiesława Kłosowskiego (cumował w Hawanie 14 grudnia tego roku)
czwartek, 23 sierpnia 1973
W Hamburgu zwodowano żaglowiec szkolny "Gorch Fock", następcę "Gorch Flock I" (który w ramach odszkodowań wojennych został przejęty przez Rosjan i nadal pływa pod nazwą "Towariszcz"
piątek, 23 sierpnia 1957
W Warszawie urodził się Jerzy Kuliński, żeglarz, a przede wszystkim autor znakomitych locji przeznaczonych dla żeglarzy
piątek, 23 sierpnia 1935