TYP: a1

Pierwsze spotkanie Żon Marynarzy za nami

poniedziałek, 24 marca 2014
Joanna Szumowska
W piątek, 14 marca w Restauracji Mesa w Sopocie odbyło się pierwsze spotkanie Żon Marynarzy na Pomorzu, a może nawet w Polsce.

Organizatorem spotkania była Kasia Wajs, autorka bloga dla Żon Marynarzy - www.zonamarynarza.pl. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Łatwość i otwartość w nawiązywaniu relacji było widać od samego początku spotkania. Idea tego projektu ma na celu łączyć społeczność żon marynarzy, rodzin marynarskich, ludzi morza.Na spotkaniu można było poznać inne Żony Marynarzy oraz wymienić się doświadczeniami przy pysznej kawie i ciastku. Podczas części merytorycznej wystąpili interesujący goście, którzy podzielili się swoją wiedzą: Aleksandra Zarębska (kierownik Zakładu Fitness i Sportów Siłowych na AWFiS oraz trenerka personalna), Mateusz Romowicz (radca prawny) oraz Bogumiła Wojciechowska (psycholog kliniczny).Wniosek ze spotkania to myśl, że warto łączyć w grupę ludzi morza, żony marynarzy, żeby mieć możliwość poczucia, że nie jest się samemu w takiej, niekiedy trudnej sytuacji. Wzajemne wspieranie się, cieszenie, rozumienie się to dobra idea. A przy okazji możliwość rozrywki, dobrej zabawy i zaopatrzenie się w kolejną dawkę branżowej, i nie tylko, wiedzy.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 24 May

W Southampton zakończyła się 7 edycja Whitbread Race; zwycięża "Ef Language".
niedziela, 24 maja 1998
Urodził się Zygmunt Choreń, kapitan jachtowy, regatowiec morski, uczestnik rejsu na "Otago" w regatach Whitbread Race i przede wszystkim projektant żaglowców; m.in. zaprojektował żaglowce "Pogoria", "Iskra", "Dar Młodzieży", "Kaliakra", "Oceania", "Gwarek
sobota, 24 maja 1941