TYP: a1

Spotkanie Żon Marynarzy 3

środa, 25 marca 2015
Informacja prasowa
W sobotę, 14 marca w restauracji Mesa w Sopocie, w rocznicę pierwszego spotkania Żon Marynarzy odbyło się kolejne. A dokładnie trzecie.Frekwencja dopisała, zjawiło się około 70 różnych kobiet marynarzy. Za każdym razem przychodzą też nowe osoby. Co bardzo mocno utwierdza idee tego projektu.Atmosfera jaka panowała na miejscu była naprawdę przyjacielska. To kolejny dowód na to, że te spotkania są potrzebne. Dzięki nim i przede wszystkim dzięki wspaniałym gościom, te kobiety mogą dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy i poznać się wzajemnie.Dla fundacji Ostatni Rejs zebrano poprzez magnesy cegiełki - 1200 zł. Organizator wraz z partnerami szykuje również edycję w Polsce Zachodniej. Odbędzie się ona prawdopodobnie jeszcze przed wakacjami.

Fotografie: Emilia Kuś Made by Em

Tagi: spotkanie, żon, marynarzy
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 27 June

Karol Jabłoński podpisuje kontrakt z niemieckim zespołem na prowadzenie ekipy niemieckiej w 33. edycji Pucharu Ameryki.
środa, 27 czerwca 2007
Zakończył II regaty OSTAR Kpt. K. Jaworski na s/y "Spaniel II", zwycięzca w punktacji jachtów jednokadłubowych i szósty w klasyfikacji generalnej.
piątek, 27 czerwca 1980
Urodził się Adam Jasser, jachtowy kapitan żeglugi wielkiej, założyciel kilku klubów żeglarskich, inicjator powołania "Bractwa Żelaznej Szekli", magazynu telewizyjnego "Messa", "Mazurskiej Operacji Żagiel", "Szkoły pod Żaglami" i wielu innych przedsięwzięć
niedziela, 27 czerwca 1937
Joshua Slocum na s/y "Spray" zamyka w Newport wokółziemską pętlę; był to pierwszy w historii żeglarstwa samotny rejs dookoła świata.
poniedziałek, 27 czerwca 1898