TYP: a1

Spotkanie Żon Marynarzy 2 - relacja

poniedziałek, 6 października 2014
Informacja prasowa
W sobotę, 27 września odbyło się drugie spotkanie Żon Marynarzy.Do spotkania zorganizowanego przez zonamarynarza.pl doszło w restauracji Mesa w Sopocie. Przybyło ponad 60 kobiet. A specjalni goście nie zawiedli:

- Daria Grabowska z firmy Bauhaus która opowiedziała o zaletach mieszkania nad samą Zatoką Pucką, czyli Apartamenty Nad Zatoką

- Mateusz Romowicz, radca prawny z kancelarii Legal Marine.
Podatki marynarskie: Ostatnie zmiany przepisów w kontekście praktyki organów podatkowych w Polsce.

- Psycholog Bogumiła Wojciechowska
Jak sobie radzić z tęsknotą, smutkiem i złymi emocjami?

- I psycholog oraz business coach Lucyna Konkel
"Chcieć to móc". O motywacji i realizowaniu celów w życiu i pracy.

Oraz Karina Kończewska, autorka książki "Droga do Marynarza"Dziewczyny brały też udział w pokazie mody i biżuterii Pudu & AmberWays, do którego pomalowały je "żony marynarzy" Alicja Make Up i Alena Make Up

Było merytorycznie, motywacyjne, wesoło i smacznie. Dziewczyny potrafią zachować dystans do negatywnych opinii i wspierać się wzajemnie. Na pewno atmosfera spotkania łamie stereotypy na temat żon marynarzy - których niestety jest sporo. Tworzy się zgraną grupa bardzo fajnych dziewczyn, kobiet marynarzy.

Na spotkanie przybyło też wiele mam z córkami, teściowych - to tylko dowód na to, że nie ma granicy wieku, a styl życia i emocje łączą wszystkie "żony".Spotkanie było bezpłatne. Jednak zamiast biletu były do nabycia kalendarze-cegiełki dla Hospicjum Dziecięcego w Gdyni "Bursztynowa Przystań". Zebrano ok. 1600 zł. Dziękujemy.

Zdjęcia Emilia Kuś Made by Em

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 27 June

Karol Jabłoński podpisuje kontrakt z niemieckim zespołem na prowadzenie ekipy niemieckiej w 33. edycji Pucharu Ameryki.
środa, 27 czerwca 2007
Zakończył II regaty OSTAR Kpt. K. Jaworski na s/y "Spaniel II", zwycięzca w punktacji jachtów jednokadłubowych i szósty w klasyfikacji generalnej.
piątek, 27 czerwca 1980
Urodził się Adam Jasser, jachtowy kapitan żeglugi wielkiej, założyciel kilku klubów żeglarskich, inicjator powołania "Bractwa Żelaznej Szekli", magazynu telewizyjnego "Messa", "Mazurskiej Operacji Żagiel", "Szkoły pod Żaglami" i wielu innych przedsięwzięć
niedziela, 27 czerwca 1937
Joshua Slocum na s/y "Spray" zamyka w Newport wokółziemską pętlę; był to pierwszy w historii żeglarstwa samotny rejs dookoła świata.
poniedziałek, 27 czerwca 1898