TYP: a1

Drugie Spotkanie Żon Marynarzy

środa, 10 września 2014
Informacja prasowa
W sobotę 27 września odbędzie się kolejne już Spotkanie Żon Marynarzy w restauracji Mesa w Sopocie przy samej plaży.Kameralny klimat wspólnych rozmów i obecność specjalnych gości, z pewnością nadadzą wydarzeniu wymiar merytoryczny jak i przyjacielski. Ideą tego projektu jest łączyć społeczność żon marynarzy, rodzin marynarskich, ludzi morza.

Impreza przeznaczona jest oczywiście dla wszystkich kobiet marynarzy. Niepowtarzalny marynistyczny klimat zapewni odpowiednią atmosferę. Będzie można się poznać i wymienić doświadczeniami.

Tym razem w programie:
Mateusz Romowicz, radca prawny Podatki marynarskie: Ostatnie zmiany przepisów w kontekście praktyki organów podatkowych w Polsce. Bogumiła Wojciechowska, psycholog kliniczny Jak sobie radzić z tęsknotą, smutkiem i złymi emocjami? Lucyna Konkel psycholog, biznes coach "Chcieć to moc". O motywacji i realizowaniu celów w życiu i pracy.

Poza tym:
Spotkanie z Kariną Kończewską, autorką książki "Droga do Marynarza", pokaz mody marek Pudu&Amberways, loteria wizytówkowa oraz wiele innych atrakcji

Start o godz. 18.00. Wstęp bezpłatny.
Zamiast biletów będą do nabycia na miejscu kalendarze cegiełki dla Domu Hospicyjnego dla dzieci w Gdyni-Bursztynowa Przystań.

Zgłoszenia, czyli swoje dane i numer kontaktowy przesyłajcie na adres e-mail imagine.info@wp.pl; Organizator: www.zonamarynarza.pl. Miejsce spotkania: RESTAURACJA MESA ul. Hestii 3 SOPOT (przy samej plaży). Szczegółowe informacje na stronie organizatora.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 27 June

Karol Jabłoński podpisuje kontrakt z niemieckim zespołem na prowadzenie ekipy niemieckiej w 33. edycji Pucharu Ameryki.
środa, 27 czerwca 2007
Zakończył II regaty OSTAR Kpt. K. Jaworski na s/y "Spaniel II", zwycięzca w punktacji jachtów jednokadłubowych i szósty w klasyfikacji generalnej.
piątek, 27 czerwca 1980
Urodził się Adam Jasser, jachtowy kapitan żeglugi wielkiej, założyciel kilku klubów żeglarskich, inicjator powołania "Bractwa Żelaznej Szekli", magazynu telewizyjnego "Messa", "Mazurskiej Operacji Żagiel", "Szkoły pod Żaglami" i wielu innych przedsięwzięć
niedziela, 27 czerwca 1937
Joshua Slocum na s/y "Spray" zamyka w Newport wokółziemską pętlę; był to pierwszy w historii żeglarstwa samotny rejs dookoła świata.
poniedziałek, 27 czerwca 1898