Po pierwszym dniu w Skulsku

niedziela, 26 sierpnia 2012
Informacja prasowa
W dzisiejszym dniu rozegrano trzy biegi Mistrzostw Świata w klasie F4S. Do finału awansowało 12 zawodników. Pośród nich znalazła się dwójka naszych reprezentantów. Jednym z nich był Adrian Maniewski, który dzisiejszy dzień zakończył na drugim miejscu. Pierwszy był Tobias Soderling a na trzecim miejscu był Edgaras Riabko. Do finałów weszła również Ada Przybył, która uplasowała się na siódmym miejscu. Do finału nie zakwalifikowali się Mateusz Dankowski oraz Daria Przybył.

W Mistrzostwach Europy odbył się jeden bieg w którym najlepszy okazał się Marcin Mucha. Na drugim miejscu znalazła się Agata Sołtan, która wyprzedziła Mantasa Kukcinavicciusa. Jutro rozegrane zostaną dalsze biegi i wyłonieni zwycięzcy.

Naszym reprezentantom życzymy powodzenia.