TYP: a1
szkoleniowo-stażowo-turystyczny
Rejs w dużej części po zewnętrznych wodach terytorialnych Chorwacji bardzo urozmaicony nawigacyjnie - doskonały akwen do szkolenia z nawigacji. Po (...)
Rejs szkoleniowy tzw. krajówka (Bornholm)
Bardzo gęsta mgła wokół Bornholmu, bardzo słabe wiatry z silną martwą falą. Połowa załogi (5) zajęta głównie "walczykiem po zawietrznej", (...)
W krainie fiordów - rejs ze Stavanger do Bergen na s/y Down North
Rejs rozpoczął się - jak zwykle - od planowania trasy. Trzeba było wziąć pod uwagę przede wszystkim nasze możliwości, wśród (...)
Sailing Day October
Mieliśmy płynąć na Fastnet Island ale pogoda się zepsuła i mieliśmy burzę 8 w skali Beauforta. http://youtu.be/f-O47aj7s2g?list=UU7_n1le_gtkEgZ0wB1Jst1A
Dragon. Nawigacyjno-szkoleniowy
Dla mnie najważniejszy rejs w życiu. Do tej pory pływałem rozrywkowo i towarzysko... Dzięki Grali stwierdziłem, że chcę to robić (...)
OR 2015 - Wokół Peloponezu
rekreacyjnie i turystycznie, od zatoczki do porciku i znów do innej zatoczki - razem ze 20 miejsc, trzy przeloty nocne, (...)
Ekomaraton
Obóz szkoleniowy zrealizowany przez OHP w Piszu. Pogoda dopisała przez cały czas rejsu było słonecznie i ciepło. Ja zakwaterowany na (...)
Wielkanoc pod żaglami
dziewięć godzin powyżej 6B na trasie Komiża - Rogoźnica wiało jak diabli i tylko dwójka nadających się do prowadzenia łódki (...)
TYP: a3
TYP: a2
Aktywni Skipperzy
zostań skipperem