TYP: a1

Zgłoś swoje zdjęcie do konkursu Pantaenius Yacht Photo!

piątek, 16 grudnia 2022
Informacja prasowa

Przedświąteczny prezentowy szał w pełni, a w najnowszej edycji konkursu Pantaenius Yacht Photo za rok 2022 można zgarnąć super nagrody! Etap zgłaszania zdjęć do XII edycji konkursu właśnie się rozpoczął i będzie trwał do końca stycznia. Nie czekaj, wyślij swoje zdjęcie przez formularz na stronie konkursu!

Do konkursu zgłoszona może zostać każda własnoręcznie wykonana w 2022 roku fotografia tematycznie nawiązująca do jachtu, żaglówki, motorówki, a nawet skutera wodnego. Z roku na rok rośnie wartość nagród do upolowania, ale rośnie też konkurencja. Rozszerza się bowiem zasięg konkursu – odpowiednio do terytorium działania sponsora tytułowego i organizatora konkursu czyli polskiego oddziału firmy Pantaenius Yacht Insurance. W zeszłym roku do polskich żeglujących fotografów dołączyli koledzy z krajów nadbałtyckich, a w tej edycji chętnie przyjmiemy piękne fotki także od Czechów. 

Od 1 do 18 lutego, po zakończonym etapie zgłoszeń, na stronie konkursu będzie trwało głosowanie na ulubione zdjęcie publiczności, którego autor zostanie nagrodzony zrobioną z żagla torbą na laptopa Breva ufundowaną przed firmę Code Zero. 

W kolejnym etapie fotograficzno-żeglarskie jury wybierze 30 finałowych zdjęć i nagrodzi najlepsze spośród nich. Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 9 marca 2022 w formie transmisji na Facebooku. 

Zwycięzca konkursu może zgarnąć wartościowy żeglarski zegarek Garmin Quatix 7 Amoled ufundowany przez Pantaenius Ubezpieczenia Jachtów. Na laureata lub laureatkę drugiego miejsca będzie czekać ufundowany przez markę Helly Hansen sztormiak, wykonany w najnowszej technologii wykorzystującej recyklingowany plastik odławiany z oceanów. Nagrodą za trzecie miejsce będzie torba WIP gearpack o pojemności aż 100 litrów od Pantaenius Ubezpieczenia Jachtów. 

Żeby zdobyć kurtkę Crew Jacket, ufundowaną również przez Helly Hansen, uczestnicy muszą wczuć się w kolejne specjalne i bardzo emocjonalne zadanie od naszego sponsora. Zwycięzca w kategorii „FEEL ALIVE” musi najlepiej ze wszystkich uchwycić ten moment, kiedy na wodzie czuje się niesamowitą pełnię życia. 

Na uczestników czekają także inne nagrody specjalne. Autor najlepszego zdjęcia z łódką bez żagli czyli w kategorii motorowodnej będzie miał okazję poszerzyć swoje umiejętności podczas kursu w Akademii Jachtingu. Bezpieczniej poczuje się zwycięzca w kategorii morskiej, kiedy otrzyma  kamizelkę pneumatyczną od Pomorskiego Związku Żeglarskiego. Autor najlepszego zdjęcia w kategorii regatowej będzie mógł poszaleć na zakupach w sklepie sailovnia.pl dzięki voucherowi na zakupy ufundowanemu przez organizatorów regat Nord Cup Gdańsk.  

Wszystkie nagrody, regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na naszej stronie https://www.pantaenius-foto.pl/. Zapraszamy!

 

Tagi: konkurs, foto
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 25 July

Pierwsze okrążenie Przylądka Horn przez Wollema Schontena.
poniedziałek, 25 lipca 1616
Zmarła Krystyna Eisele, honorowy wicekomandor Yacht Klubu Polski, Zasłużony Działacz Żeglarstwa Polskiego, sędzia klasy państwowej.
niedziela, 25 lipca 2004
Zmarł Jerzy Fijka, sekretarz, a następnie redaktor naczelny "Żagli", fotografik, animator polskiego żeglarstwa.
wtorek, 25 lipca 1995
Na pokładzie s/y "Jurand" w Trzebieży zmarła Elżbieta Kazimierczuk-Dziewulska, organizatorka wielu kursów żeglarskich w Trzebieży, Jastarni, Zegrzynku, była instruktorem żeglarstwa, przodownikiem turystyki żeglarskiej PTTK, żoną znanego autora podręcznikó
sobota, 25 lipca 1981
Towarzystwo Przyjaciół Sportów Wodnych (pierwsza organizacja sportowo-żeglarska w odrodzonej Polsce) zorganizowało pierwsze regaty żeglarskie na wodach Jeziora Charzykowskiego.
niedziela, 25 lipca 1920
Inwazja floty angielskiej na Antwerpię.
wtorek, 25 lipca 1809