TYP: a1

Zgłoś swoje zdjęcie do konkursu Pantaenius Yacht Photo!

piątek, 16 grudnia 2022
Informacja prasowa

Przedświąteczny prezentowy szał w pełni, a w najnowszej edycji konkursu Pantaenius Yacht Photo za rok 2022 można zgarnąć super nagrody! Etap zgłaszania zdjęć do XII edycji konkursu właśnie się rozpoczął i będzie trwał do końca stycznia. Nie czekaj, wyślij swoje zdjęcie przez formularz na stronie konkursu!

Do konkursu zgłoszona może zostać każda własnoręcznie wykonana w 2022 roku fotografia tematycznie nawiązująca do jachtu, żaglówki, motorówki, a nawet skutera wodnego. Z roku na rok rośnie wartość nagród do upolowania, ale rośnie też konkurencja. Rozszerza się bowiem zasięg konkursu – odpowiednio do terytorium działania sponsora tytułowego i organizatora konkursu czyli polskiego oddziału firmy Pantaenius Yacht Insurance. W zeszłym roku do polskich żeglujących fotografów dołączyli koledzy z krajów nadbałtyckich, a w tej edycji chętnie przyjmiemy piękne fotki także od Czechów. 

Od 1 do 18 lutego, po zakończonym etapie zgłoszeń, na stronie konkursu będzie trwało głosowanie na ulubione zdjęcie publiczności, którego autor zostanie nagrodzony zrobioną z żagla torbą na laptopa Breva ufundowaną przed firmę Code Zero. 

W kolejnym etapie fotograficzno-żeglarskie jury wybierze 30 finałowych zdjęć i nagrodzi najlepsze spośród nich. Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 9 marca 2022 w formie transmisji na Facebooku. 

Zwycięzca konkursu może zgarnąć wartościowy żeglarski zegarek Garmin Quatix 7 Amoled ufundowany przez Pantaenius Ubezpieczenia Jachtów. Na laureata lub laureatkę drugiego miejsca będzie czekać ufundowany przez markę Helly Hansen sztormiak, wykonany w najnowszej technologii wykorzystującej recyklingowany plastik odławiany z oceanów. Nagrodą za trzecie miejsce będzie torba WIP gearpack o pojemności aż 100 litrów od Pantaenius Ubezpieczenia Jachtów. 

Żeby zdobyć kurtkę Crew Jacket, ufundowaną również przez Helly Hansen, uczestnicy muszą wczuć się w kolejne specjalne i bardzo emocjonalne zadanie od naszego sponsora. Zwycięzca w kategorii „FEEL ALIVE” musi najlepiej ze wszystkich uchwycić ten moment, kiedy na wodzie czuje się niesamowitą pełnię życia. 

Na uczestników czekają także inne nagrody specjalne. Autor najlepszego zdjęcia z łódką bez żagli czyli w kategorii motorowodnej będzie miał okazję poszerzyć swoje umiejętności podczas kursu w Akademii Jachtingu. Bezpieczniej poczuje się zwycięzca w kategorii morskiej, kiedy otrzyma  kamizelkę pneumatyczną od Pomorskiego Związku Żeglarskiego. Autor najlepszego zdjęcia w kategorii regatowej będzie mógł poszaleć na zakupach w sklepie sailovnia.pl dzięki voucherowi na zakupy ufundowanemu przez organizatorów regat Nord Cup Gdańsk.  

Wszystkie nagrody, regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na naszej stronie https://www.pantaenius-foto.pl/. Zapraszamy!

 

Tagi: konkurs, foto
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 21 February

Opłynięcie Hornu przez s/y "Wojewoda Pomorski" pod dowództwem Wiesława Rakowskiego.
czwartek, 21 lutego 1980
"Chatka Puchatków" (przebudowana szalupa z "Batorego") dopływa do Santa Cruz na Teneryfie; dalszy etap rejsu prowadził na Karaiby.
sobota, 21 lutego 1959
Na VII Sejmiku Żeglarskim prezesem PZŻ wybrano Mariusza Zaruskiego.
niedziela, 21 lutego 1932
W Waszyngtonie umiera Henryk Arctowski, profesor, geofizyk, polarnik, uczestnik słynnej wyprawy antarktycznej na belgijskim żaglowcu "Belgica", przyczynił się do założenia pierwszej stracji polarnej na Wyspie Niedźwiedziej.
piątek, 21 lutego 1958