TYP: a1

Budowa łodzi na żywo na Targach BOATEX

czwartek, 15 stycznia 2015
Informacja prasowa
Podczas Targów BOATEX, które od 6 do 8 lutego zagoszczą na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, będzie można nie tylko zapoznać się z ekspozycją wystawców, ale również wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących. Wśród nich m.in. pokazy konstrukcji i budowy łodzi!Na te i wiele innych pytań podczas Targów Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX odpowie Marcin Bober wraz z przyjaciółmi z forum.zegluj.net. Na stoisku pasjonatów szkutnictwa poza warsztatami budowy łodzi odbędą się również pogadanki na temat amatorskiego konstruowania katamaranów, roli dobrego planu działania oraz techniki realizacji projektów.

Udział w Targach BOATEX i odwiedzenie stoiska konstruktorów to również okazja do spotkania się z takimi twórcami amatorskich jednostek pływających, jak Marian Strzelecki, Stefan Ekner, Przemysław Herbut, Krzysztof Mnich i oczywiście Marcin Bober. Podczas trzech targowych dni znajdzie się również czas na zaprezentowanie historii amatorskiego ruchu budowniczych w Polsce, budowy canoe w technice Skin on Frame, bezpłatnego programu komputerowego do projektowania jachtów i łodzi.

Przypominamy!
Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych potrwają od 6 do 8 lutego 2015 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym miejscu i czasie odbędą się Targi Wędkarskie RYBOMANIA oraz Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE. Łącznie w trzech wydarzeniach zaprezentuje się blisko 300 wystawców. Organizatorzy spodziewają się 35 000 zwiedzających.

Tagi: targi, boatex, poznań, patronat
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 28 May

Powróciła do kraju Barbara Królikowska, która na 12-metrowym jachcie "Karolka" w rodzinnym rejsie odbyła podróż dookoła świata na trasie długości 34 887 Mm. Za swój rejs została uhonorowana nagrodą Srebrny Sekstant i I Nagrodą Honorową Rejs Roku 2005.
sobota, 28 maja 2005
Z przystani AKM w Gdańsku wyruszył niewielki (około 8 m) jacht "Probus" z Kpt. Jerzym Cołojewem i dwoma przyjaciółmi w udany i trudny rejs do Islandii.
niedziela, 28 maja 1972
W Plymouth zakończył okołoziemski rejs bez zawijania do portów, dookoła trzech przylądków, Francise Chichester na jachcie "Gipsy Moth IV".
niedziela, 28 maja 1967
Urodził się jeden z najsłynniejszych żeglarzy morskich Francis Joyon.
poniedziałek, 28 maja 1956