TYP: a1

Targi Boatex 2015 - konkurs

poniedziałek, 2 lutego 2015
Informacja prasowa
Już 6 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zagoszczą targi Boatex, podczas których będzie można nie tylko zapoznać się z ekspozycją wystawców, ale również wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących.

Otrzymaliśmy od organizatorów tego wydarzenia bilety dla naszych użytkowników. Pierwsze 10 osób, które odpowiedzą prawidłowo na pytanie konkursowe, otrzyma od nas po 2 elektroniczne bilety na targi Boatex.

Pytanie konkursowe brzmi: jakie imprezy, poza targami Boatex, będą się odbywać w tym samym czasie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich? Odpowiedzi należy przesyłać na adres info@tawernaskipperow.pl. Rozwiązanie konkursu 3.02.2015 o godzinie 1500.Odpowiedź: w tym samym czasie odbędą się targi Rybomania oraz Knieje. Gratulujemy zwycięzcom!
Tagi: Boatex, konkurs
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 2 July

"Emirates Team New Zealand" wygrywa Louis Vuitton Act 12 w Walencji.
niedziela, 2 lipca 2006
W Gdańsku na jachcie "Borlevento" rozpoczął rejs Kpt. Mieczysław Siarkiewicz z załogą Żeglarskiego Klubu Morskiego w Katowicach, w czasie którego opłynięto lodowaty Svalbard.
wtorek, 2 lipca 1996
W wieku 96 lat w Las Vegas umiera Briggs Cunningham, skipper "Columbii" w zwycięskich regatach o Puchar Ameryki.
środa, 2 lipca 2003
Z Helu wypłynął słynny s/y "Euros" pod Kpt. Aleksandrem Kaszowskim; rejs zaznaczył się sforsowaniem cieśniny Pentland Firth na jachcie bez silnika i nocą.
środa, 2 lipca 1969