TYP: a1

Wielkie łodzie na Targach BOATEX

poniedziałek, 19 stycznia 2015
Informacja prasowa
POWER BOATS, A.M.S. BOATS I DELPHIA już od 6 do 8 lutego rozwiną żagle na Targach Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX w Poznaniu. Dlaczego jeszcze warto wziąć udział w nadchodzącym wydarzeniu?Do rozpoczęcia spotkania spod znaku żagla i fali pozostały trzy tygodnie. Dokładnie tyle czasu potrzeba, aby zaplanować pobyt w Poznaniu, podczas którego główną atrakcją będzie wizyta na Targach BOATEX. – Wszystkich miłośników aktywnej formy spędzania wolnego czasu zapraszamy w dniach 7-8 lutego do pawilonu 5a, gdzie poza ekspozycjami wystawców czekać będą atrakcje dla dzieci i dorosłych, amatorów i doświadczonych żeglarzy – mówi Piotr Kamiński, dyrektor projektu. – Co prawda BOATEX rozpoczyna się już w piątek, 6 lutego, ale ten czas rezerwujemy głównie dla osób zawodowo związanych z branżą. Wśród nich znajdą się głównie przedstawiciele handlu detalicznego i hurtowego, otoczenia biznesu oraz mediów – wyjaśnia.

Będzie na co popatrzeć!
Targi BOATEX to powrót tematyki żeglarskiej do Poznania. Już pierwsza edycja zapowiada się interesująco, głównie dzięki wystawcom i łodziom oraz sprzętowi, jaki zaprezentują. W gronie 40 firm z asortymentem żeglarskich znajdą się m.in. Power Boats oraz A.M.S Boats. Nie zabraknie również firmy Delphia, która zaprezentuje zwinny jacht regatowy sprawdzony przez mistrzów – Delphia 24.
Ciekawie zapowiada się również stoisko firm Viking i Dreamliner, gdzie odbędzie się prawdziwe wodowanie. Niewielkich rozmiarów łodzie zaprezentowane zostaną w basenie o powierzchni ponad 40 mkw.
Swój udział w targach potwierdził również Wielkopolski Okręgowy Związek Żeglarski, za sprawą którego na BOATEXIE nie zabraknie klas sportowych, w tym Nautica 450, Finn oraz 29er.
W gronie wystawców pojawią się ponadto Energa Sailing, Jacht Klub Wielkopolski, Jod Met, Turystyka Rekreacyjna Ferajna, Szopeneria, Jacht Market, Marinero, Sailing Machine, Alu Scena, Fox Boats, Tokarex, Dedimarine, Skylla, Atana, Solarsky, Epontony, Eskapader.

Będzie co robić!
- Na Targach BOATEX nie może zabraknąć atrakcji, które uprzyjemnią zwiedzającym spędzony z nami czas – mówi Piotr Kamiński. – Nie o wszystkich chciałbym już dziś mówić, zdradzę jednak, że to właśnie u nas będzie można posiąść wiedzę w temacie amatorskiej budowy łodzi, detali konstrukcyjnych oraz technik wykonywania pracy na poszczególnych jej etapach – wyjaśnia.
O bezpieczeństwie na wodzie opowiedzą przedstawiciele Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Wielkopolski, prezentując jednocześnie dwie łodzie– policyjną i strażacką.
- Niewykluczone, że na scenie Targów BOATEX wybrzmią dźwięki muzyki szantowej, porozmawiamy o nawigacji i elektronice żeglarskiej oraz przygotujemy dodatkowe atrakcje dla dzieci. Nasi wystawcy bardzo aktywnie włączają się w program wydarzeń, dlatego nie mam wątpliwości, że wspólnymi siłami spełnimy oczekiwania zwiedzających – pointuje Piotr Kamiński.
Dla wszystkich pasjonatów aktywnej formy spędzania wolnego czasu dodatkową atrakcją może być wzięcie udział w dwóch pozostałych imprezach wystawienniczych – największych w Europie Targach RYBOMANIA oraz debiutujących w Poznaniu Targach Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE.
Więcej informacji na temat wydarzeń znaleźć można na: www.knieje.pl, www.rybomania.com.pl, www.boatex.pl.

Przypominamy!
Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych potrwają od 6 do 8 lutego 2015 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Profesjonalni zwiedzający, a więc właściciele sklepów żeglarskich, producenci, dystrybutorzy, członkowie kadry zarządzającej klubów żeglarskich, związków i stowarzyszeń po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego na stronie mtp24.pl mogą wziąć udział w targach bezpłatnie. W tym celu zorganizowany zostanie VIP Day, a jego celem jest zapewnienie komfortowych warunków zwiedzania ekspozycji, rozmowy z wystawcami i nawiązywania relacji, nie tylko biznesowych.
Dwa pozostałe dni to czas nieograniczonych możliwości dla miłośników sportów wodnych, ale nie tylko. Dodatkową atrakcją może być zwiedzenie ekspozycji trwających w ty samym miejscu i czasie Targów RYBOMANIA oraz Targów Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE.

Tagi: targi, boatex, poznań, łodzie
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 25 June