TYP: a1

Sunreef Yachts kontynuuje globalną ekspansję z nowym biurem w Dubaju

czwartek, 21 listopada 2013
Informacja prasowa
Sunreef Yachts, światowy lider w projektowaniu i konstrukcji luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz superjachtów na zamówienie, kontynuuje globalną ekspansję otwierając lokalne biuro w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Stocznia z siedzibą w Gdańsku, posiada już swoje oddziały w Fort Lauderdale w USA oraz w Szanghaju w Chinach. Firma prężnie rozwija swoją działalność na Bliskim Wschodzie biorąc udział w licznych prestiżowych wydarzeniach oraz imprezach targowych w regionie, jak również prezentując swoje luksusowe jednostki w najbardziej prestiżowych marinach. Jej działania rozwojowe są wspierane przez Ambasady RP w krajach Zatoki Perskiej.

Katalizatorem rozwoju Sunreef Yachts na Bliskim Wschodzie była obecność jachtu motorowego, 70 Sunreef Power DAMRAK II, w rejonie Zatoki Perskiej od czerwca do końca września, br. Jednostka była dostępna na prywatne wizyty, próby morskie i prezentacje w luksusowych marinach: Emirates Palace Marina Abu Dhabi, Pearl Qatar Marina w Doha, Dubai International Club Marina oraz w Rixos Hotel the Palm w Dubaju. Jacht odwiedził również Oman oraz Bahrain zanim wyruszył w rejs przez Morze Arabskie i Zatokę Bengalską w drodze do Phuket gdzie jest obecnie dostępny do wynajęcia w niezwykle malowniczym i egzotycznym regionie Malezji i Tajlandii z biurem Sunreef Yachts Charter.

Ponadto, Sunreef Yachts prezentuje swoje najnowsze, rewolucyjne koncepty super jachtów motorowych: 90 Sunreef Power oraz 210 Power Trimaran, podczas najważniejszych międzynarodowych targów jachtowych na Bliskim Wschodzie. W ubiegłym tygodniu stocznia uczestniczyła w pierwszej edycji Qatar International Boat Show 2013, mającym miejsce w stolicy kraju, Doha; natomiast już w marcu 2014 roku firma weźmie udział w prestiżowych targach Dubai International Boat Show.

Sunreef Yachts Middle East JLT ma swoją siedzibę w luksusowym biurowcu Jumeirah Lakes Towers; DMCC Business Center; Biuro 3O-01-1420, piętro 1, budynek numer 3, Sheikh Zayed Road, Dubai, UAE.

Więcej informacji: www.sunreef-yachts.com
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 3 March

Barbara Królikowska odbiera nagrodę Rejs Roku za rejs dookoła świata na s/y "Karolka".
piątek, 3 marca 2006
Wokółziemskie regaty The Race zakończył "Club Med.", 110. stopowy katamaran dowodzony przez Granta Daltona i Franka Profitta zwyciężając w stawce 6 jachtów.
sobota, 3 marca 2001
Jerzy Wąsowicz na s/y "Antica": mija ze wschodu na zachód Przylądek Horn w rejsie do Ameryki Południowej.
środa, 3 marca 1999
Opłynięcie Hornu przez s/y "Wojewoda Koszaliński" prowadzonego przez Ryszarda Wabika.
środa, 3 marca 1982