TYP: a1

Zapowiedzi nowości na sezon targowy wiosna 2014

sobota, 25 stycznia 2014
Sunreef Yachts
Źródło: Sunreef Yachts
Źródło: Sunreef Yachts
Sunreef Yachts kontynuuje międzynarodową ekspansję oraz promocję marki na najważniejszych imprezach targowych na całym świecie. W przeciągu najbliższych 3 miesięcy stocznia zaprezentuje swoje jednostki oraz nowe projekty na 7 międzynarodowych targach jachtowych na Bliskim Wschodzie, w Stanach Zjednoczonych, w Rosji oraz w Azji.

Pierwszym wydarzeniem, w którym firma weźmie udział jest Kuwait Yacht Show, który odbędzie się już w pierwszym tygodniu lutego. Tydzień później, podczas jednej z najważniejszych imprez targowych branży jachtowej w Stanach Zjednoczonych – Miami Yacht and Brokerage Show, na Collins Avenue w Miami Beach, stocznia zaprezentuje katamaran motorowy 60 Sunreef Power. Marzec i kwiecień będą miesiącami wytężonej pracy dla zespołu Sunreef Yachts. Już w pierwszym tygodniu marca stocznia będzie obecna na najważniejszych targach na Bliskim Wschodzie - Dubai International Boat Show, a następnie weźmie udział w Moscow Boat Show w Rosji. Pod koniec marca Sunreef Yachts będzie prezentować swoje katamarany podczas najbardziej prestiżowego wydarzenia branży luksusowej w Chinach – Hainan Rendez-Vous 2014, które odbędzie się w Visun Marina, w kurorcie Sanya. Jeszcze tej wiosny stocznia weźmie udział w China International Boat Show w Shanghaju, jak również w Singapore Yacht Show. Oba wydarzenia zaplanowano w dniach 10 – 13 kwietnia.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego zespołu podczas wspomnianych targów. W Miami, Sanya oraz w Singapurze odwiedzający targi będą mogli zobaczyć również katamarany Sunreef i wziąć udział w próbach morskich. W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt na info@sunreef-yachts.com.

Źródło: www.sunreef-yachts.com
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 20 June

Joanna Pajkowska zwycięzczynią TWO - STAR
wtorek, 20 czerwca 2017
We Fryburgu w Szwajcarii zmarł Bronisław Miazgowski - instruktor żeglarstwa i wychowania morskiego w Zarządzie Głównym dawnej Ligi Morskiej i Kolonialnej, pisarz-marynista, założyciel Klubu Marynistów, inicjator i założyciel Międzynarodowego Instytutu Kul
sobota, 20 czerwca 1981
Starosta koszaliński, na terenie przystani Klubu Tramp, wręczył pierwsze książeczki żeglarskie grupie miejscowych żeglarzy. Data ta została uznana za początek istnienia Klubu Morskiego Tramp w Koszalinie.
niedziela, 20 czerwca 1948
Urodził się w Kamyszynie nad Wołgą Witold Bublewski, jachtowy kapitan żeglugi wielkiej, działacz harcerski i Ligi Morskiej.
poniedziałek, 20 czerwca 1904
Yacht Klub Polski organizuje pierwsze morskie regaty na trasie Gdynia-Roenne; na starcie stanęło 9 jachtów; w regatach zwyciężył s/y "Witeź" z Kpt. Michałem Laudańskim.
wtorek, 20 czerwca 1933