TYP: a1

Sunreef Yachts otrzymuje dwie kolejne nagrody

środa, 30 października 2013
Informacja prasowa
Po dwóch nagrodach przyznanych stoczni Sunreef Yachts we wrześniu br., przyszedł czas na kolejne trofea. Miniony weekend był niezwykle owocny dla producenta luksusowych katamaranów z Gdańska.

W piątek, 25 października, podczas uroczystej gali na międzynarodowych targach jachtowych SIBEX w Shenzhen w Chinach, Prezes Francis Lapp, otrzymał od organizatorów targów nagrodę dla firmy za „The Most Spectacular Entry To China of the Year 2013”. Dzień później, 26 października, w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku odbyła się uroczysta gala rozdania nagród konkursu „Firma z Przyszłością 2013”, organizowanego przez Pomorską Izbę Rzemieślniczą Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W konkursie objętym honorowym patronatem przez Wojewodę Pomorskiego, Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Prezydenta Miasta Gdańska, stocznia Sunreef Yachts uzyskała tytuł „Firma z przyszłością” w kategorii duże przedsiębiorstwa. W imieniu prezesa nagrodę odebrała Marta Bubienko, Prokurent Zarządu Sunreef Yachts.

„Jestem niezwykle dumny z faktu, iż stocznia Sunreef Yachts produkująca luksusowe katamarany dla klientów z całego świata ma siedzibę w Gdańsku, mieście niezwykle ważnym w historii Polski i wolnej Europy. W prowadzeniu firmy istotnym dla mnie jest fakt promocji regionu, jak i całej Polski na arenie międzynarodowej. Jestem bardzo dumny z faktu, iż promocja stoczni na rynku chińskim została doceniona. Przyznane w ten weekend nagrody udowadniają, iż działalność w niszy to jedna z recept na sukces w biznesie. Przed nami nowe wyzwania: w roku 2014 otworzymy nowe hale produkcyjne na terenie gdańskiej dzielnicy Rudniki, w których produkować będziemy najwyższej jakości jednostki o coraz potężniejszych rozmiarach. Z nadzieją patrzę w przyszłość firmy, która cały czas dynamicznie się rozwija na całym świecie.” – mówi założyciel i Prezes Sunreef Yachts, Francis Lapp.

Targi jachtowe SIBEX International Boat Show odbyły się już po raz siódmy w mieszczącym się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej na południu Chin mieście Shenzhen. Jest to najważniejsze wydarzenie w branży jachtowej w Chinach, a wyróżnienia przyznawane przez organizatorów to nobilitacja dla firm obecnych na tym rokującym rynku.

Celem konkursu „Firma z Przyszłością” jest wspieranie konkurencyjności firm województwa pomorskiego, a także promocja przedsiębiorców i ich firm. Konkurs ma charakter otwarty, mogą w nim wziąć udział firmy niezależnie od przynależności organizacyjnej, które działają na obszarze województwa min. od 3 lat. Nagrody przyznawane są w kilku kategoriach: mikro, małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa. W konkursie nagradzane są również przedsiębiorstwa, które wyróżniają się z grona konkurentów poprzez dbanie o swoich pracowników, działania na rzecz społeczności lokalnych oraz ochronę środowiska - firmy odpowiedzialne w biznesie.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 20 July

W wieku 73 lat umiera Kazimierz Jurkiewicz, wieloletni kapitan "Daru Pomorza".
sobota, 20 lipca 1985
Do eksploatacji wszedł jacht "Stomil" typu Draco zbudowany w szczecińskiej stoczni jachtowej. Przez 26 lat był użytkowany przez AKŻ w Łodzi; po wypadku w Świnoujściu przez 10 lat stał w hangarze.
środa, 20 lipca 1977
Rozpoczęła się w Gdyni Operacja Żagiel 1974 r. po raz pierwszy organizowana w Polsce.
sobota, 20 lipca 1974
Po udziale w regatach samotnych żeglarzy Davis Lewis wraz z żoną i dwójką małych dzieci wyruszył w rejs dookoła świata na katamaranie "Rehu Moana"; pierwszy etap rejsu prowadził z Newport, przez Cieśninę Magellana do Auckland w Nowej Zelandii, a powrotny
poniedziałek, 20 lipca 1964
Podpisanie umowy między władzami polskimi i konsorcjum francusko-polskim o budowie Basenu Żeglarskiego w Gdyni.
piątek, 20 lipca 1934
Urodził się Paweł Edmund Strzelecki, geolog i geograf, badacz Ameryki Północnej, później prowadził badania na Hawajach, Nowej Zelandii i Australii. Powrócił do Anglii w 1843 r., a dwa lata później wydał swoje główne dzieło - monografię Nowej Południowej W
czwartek, 20 lipca 1797
"Dar Pomorza" wychodzi w pierwszy powojenny rejs szkolny - do Marsylii; komendantem statku był Stefan Gorazdowski.
sobota, 20 lipca 1946
Startuje I edycja regat Kieler Woche.
czwartek, 20 lipca 1882