Szybkoschnące ręczniki pod żaglami

poniedziałek, 2 czerwca 2014
Redakcja
Wiemy jak istotne jest spakowanie odpowiedniego bagażu na pokład. Jednym z niezbędnych elementów naszego wyposażenia są ręczniki, które niestety w tradycyjnej formie zajmują sporo miejsca. Czy zatem istnieje dobre rozwiązanie tego problemu? Z pomocą idą nam ręczniki z mikrofibry.Postanowiliśmy przyjrzeć się dokładnie ręcznikom szybkoschnącym z mikrofibry, które do opisu udostępnił nam internetowy sklep tierone.pl.

Firma Tier One wypuściła na rynek cztery rodzaje zestawów. Każdy z nich zawiera po dwa ręczniki szybkoschnące z mikrofibry. Wersje różnią się od siebie kolorami oraz rozmiarami. Mamy do wyboru ręczniki w kolorystycznych zestawach: koralowy (130x80 cm) i niebieski (85x45 cm), koralowy (128x78 cm) i szary (90x50 cm), szary (140x70 cm) i niebieskie (90x50 cm), szary (140x70 cm) i szary (90x50 cm).Opisywane ręczniki zostały wykonane z mikrofibry. Dzięki temu są one bardzo lekkie, a po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Dzięki temu wybierając się w rejs, w naszym bagażu na pewno bez problemu znajdziemy miejsce nawet na kilka sztuk tego produktu.

Ręczniki z mikrofibry mogą wchłonąć wodę o masie czterokrotnie większej niż masa tego ręcznika. Co więcej, można bardzo prostu usunąć 90% wilgoci zmagazynowanej w tym produkcie poprzez zwykłe wykręcenie. Pozostałe 10% wody bardzo szybko odparuje. Warto zaznaczyć, że ręcznik jest bardzo odporny na rozdarcia. Materiał nie strzępi się i jest miły w dotyku. Dodatkowo w zestawie, oprócz dwóch ręczników, znajdziecie również siatkę przeznaczoną do ich transportu. Można ją w łatwy sposób doczepić na zewnątrz bagażu.

Ręczniki Tier One polecamy nie tylko żeglarzom. Produkt ten doskonale sprawdzają się również w codziennym życiu: na basenie, siłowni, wycieczce.Skład ręczników: 80% poliester, 20% poliamid.
Cena zestawu (dwa ręczniki z mikrofibry): 44.90 zł
Ręczniki zostały wyprodukowane w Polsce.

Produkty dostępne są w internetowym sklepie Tier One - www.tierone.pl

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 8 June

Wojciech Skórski i Kazimierz Kwasiborski na jachcie klasy Micro "Agnessa" na Florydzie zakończyli rejs przez Atlantyk.
poniedziałek, 8 czerwca 1992
W Dartmouth na "Express Crusader" kończy rejs Naomi James; był to pierwszy kobiecy i samotny rejs trasą wokół trzech przylądków.
czwartek, 8 czerwca 1978
Z Górek Zachodnich wyruszył, z zamiarem opłynięcia Islandii, s/y "Euros" z Kapitanem Wojciechem Orszulokiem; powrócił do Górek w dniu 13.08.1968 r. po przebyciu 4500 Mm.
sobota, 8 czerwca 1968
W stoczni J. C. Tecklenborg w Geestemünde schodzi na wodę "Potosi" budowany dla F. Laeisza do obsługi linii południowoamerykańskiej.
sobota, 8 czerwca 1895