Szybkoschnące ręczniki pod żaglami

poniedziałek, 2 czerwca 2014
Redakcja
Wiemy jak istotne jest spakowanie odpowiedniego bagażu na pokład. Jednym z niezbędnych elementów naszego wyposażenia są ręczniki, które niestety w tradycyjnej formie zajmują sporo miejsca. Czy zatem istnieje dobre rozwiązanie tego problemu? Z pomocą idą nam ręczniki z mikrofibry.Postanowiliśmy przyjrzeć się dokładnie ręcznikom szybkoschnącym z mikrofibry, które do opisu udostępnił nam internetowy sklep tierone.pl.

Firma Tier One wypuściła na rynek cztery rodzaje zestawów. Każdy z nich zawiera po dwa ręczniki szybkoschnące z mikrofibry. Wersje różnią się od siebie kolorami oraz rozmiarami. Mamy do wyboru ręczniki w kolorystycznych zestawach: koralowy (130x80 cm) i niebieski (85x45 cm), koralowy (128x78 cm) i szary (90x50 cm), szary (140x70 cm) i niebieskie (90x50 cm), szary (140x70 cm) i szary (90x50 cm).Opisywane ręczniki zostały wykonane z mikrofibry. Dzięki temu są one bardzo lekkie, a po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Dzięki temu wybierając się w rejs, w naszym bagażu na pewno bez problemu znajdziemy miejsce nawet na kilka sztuk tego produktu.

Ręczniki z mikrofibry mogą wchłonąć wodę o masie czterokrotnie większej niż masa tego ręcznika. Co więcej, można bardzo prostu usunąć 90% wilgoci zmagazynowanej w tym produkcie poprzez zwykłe wykręcenie. Pozostałe 10% wody bardzo szybko odparuje. Warto zaznaczyć, że ręcznik jest bardzo odporny na rozdarcia. Materiał nie strzępi się i jest miły w dotyku. Dodatkowo w zestawie, oprócz dwóch ręczników, znajdziecie również siatkę przeznaczoną do ich transportu. Można ją w łatwy sposób doczepić na zewnątrz bagażu.

Ręczniki Tier One polecamy nie tylko żeglarzom. Produkt ten doskonale sprawdzają się również w codziennym życiu: na basenie, siłowni, wycieczce.Skład ręczników: 80% poliester, 20% poliamid.
Cena zestawu (dwa ręczniki z mikrofibry): 44.90 zł
Ręczniki zostały wyprodukowane w Polsce.

Produkty dostępne są w internetowym sklepie Tier One - www.tierone.pl

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 2 March

Wręczono nagrody kolejnej edycji "Rejsu Roku": I nagrodę otrzymali kpt. Jacek Wacławski i kpt. Tadeusz Natanek.
piątek, 2 marca 2007
W Gdyni zmarła Teresa Remiszewska, w początkowym okresie swej kariery żeglarskiej szkoliła i prowadziła rejsy z żeglarzami z Krakowa, uznanie światka żeglarskiego zdobyła po starcie w regatach OSTAR 72 na jachcie "Komodor".
sobota, 2 marca 2002
W Marsylii kończy regaty (po oficjalnym zamknięciu linii mety) "Warta Polpharma" pod dowództwem Kapitana Romana Paszke.
piątek, 2 marca 2001
Na południowym Atlantyku podczas regat BOC zaginął Harry Mitchell żeglujący na jachcie "Horatio Hornblower", uczestnik okołoziemskich regat w 1986 r., uczestnik regat OSTAR w latach 1976, 1992.
czwartek, 2 marca 1995
W Auckland szwajcarski "Team Allighi" wygrywa 5:0 finał Pucharu Ameryki z "Team New Zealand".
niedziela, 2 marca 2003
Urodziła się Noami James, pierwsza kobieta, która opłynęła świat wokół trzech przylądków.
środa, 2 marca 1949
Urodził się Janusz Zbierajewski, znany polski żeglarz morski, kapitan wielu znaczących rejsów w historii polskiego żeglarstwa.
poniedziałek, 2 marca 1942