Szybkoschnące ręczniki pod żaglami

poniedziałek, 2 czerwca 2014
Redakcja
Wiemy jak istotne jest spakowanie odpowiedniego bagażu na pokład. Jednym z niezbędnych elementów naszego wyposażenia są ręczniki, które niestety w tradycyjnej formie zajmują sporo miejsca. Czy zatem istnieje dobre rozwiązanie tego problemu? Z pomocą idą nam ręczniki z mikrofibry.Postanowiliśmy przyjrzeć się dokładnie ręcznikom szybkoschnącym z mikrofibry, które do opisu udostępnił nam internetowy sklep tierone.pl.

Firma Tier One wypuściła na rynek cztery rodzaje zestawów. Każdy z nich zawiera po dwa ręczniki szybkoschnące z mikrofibry. Wersje różnią się od siebie kolorami oraz rozmiarami. Mamy do wyboru ręczniki w kolorystycznych zestawach: koralowy (130x80 cm) i niebieski (85x45 cm), koralowy (128x78 cm) i szary (90x50 cm), szary (140x70 cm) i niebieskie (90x50 cm), szary (140x70 cm) i szary (90x50 cm).Opisywane ręczniki zostały wykonane z mikrofibry. Dzięki temu są one bardzo lekkie, a po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Dzięki temu wybierając się w rejs, w naszym bagażu na pewno bez problemu znajdziemy miejsce nawet na kilka sztuk tego produktu.

Ręczniki z mikrofibry mogą wchłonąć wodę o masie czterokrotnie większej niż masa tego ręcznika. Co więcej, można bardzo prostu usunąć 90% wilgoci zmagazynowanej w tym produkcie poprzez zwykłe wykręcenie. Pozostałe 10% wody bardzo szybko odparuje. Warto zaznaczyć, że ręcznik jest bardzo odporny na rozdarcia. Materiał nie strzępi się i jest miły w dotyku. Dodatkowo w zestawie, oprócz dwóch ręczników, znajdziecie również siatkę przeznaczoną do ich transportu. Można ją w łatwy sposób doczepić na zewnątrz bagażu.

Ręczniki Tier One polecamy nie tylko żeglarzom. Produkt ten doskonale sprawdzają się również w codziennym życiu: na basenie, siłowni, wycieczce.Skład ręczników: 80% poliester, 20% poliamid.
Cena zestawu (dwa ręczniki z mikrofibry): 44.90 zł
Ręczniki zostały wyprodukowane w Polsce.

Produkty dostępne są w internetowym sklepie Tier One - www.tierone.pl

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 5 July

Do Odessy dopływa z Gdańska "Velet" pod dowództwem Henryka Wolskiego.
środa, 5 lipca 2006
W Gdańsku rozpoczęła się kolejna edycja Operacji Żagiel, święto żagli i regaty organizowane przez The International Sail Training Association.
środa, 5 lipca 2000
W Gdańsku na Motławie gościł jeden z największych żeglarzy świata Eric Tabarly na pokładzie "Pen Duick II".
sobota, 5 lipca 1997
Zmarł Józef Marczewski, wieloletni działacz żeglarski, członek honorowy PZŻ.
niedziela, 5 lipca 1992
Powrócił z rejsu dookoła świata jacht "Tropiciel" z Kpt. Ryszardem Wabikiem.
sobota, 5 lipca 1986
Samotny rejs przez Cieśniny Duńskie na "Eurosie" odbył Aleksander Kaszowski; w czasie rejsu przebyto 800 mil w ciągu 10 dni.
poniedziałek, 5 lipca 1971
Alec Rose powrócił do Portsmouth po rejsie dookoła świata na s/y "Lively Lady".
piątek, 5 lipca 1968
Na jachcie "Thetys" w Nowym Jorku zakończył rejs Krzysztof Grabowski (start z Tangeru 12 kwietnia); był to pierwszy powojenny atlantycki rejs polskiego żeglarza.
niedziela, 5 lipca 1959
Urodził się Andrzej Zawieja, olimpijczyk w klasie Finn (1968 r.), wielokrotny mistrz Polski w tej klasie, trener żeglarski.
piątek, 5 lipca 1940