Żeglarski ekwipunek na bezpiecznej smyczy

wtorek, 15 lipca 2014
Redakcja | artykuł sponsorowany
Każdy, kto odnotował upadek swojego drogiego sprzętu (szczególnie upadek zakończony kąpielą za burtą), ten doceni retraktor T-REIGN. Przyjrzeliśmy się bliżej temu przydatnemu gadżetowi.Retraktor firmy T-REIGN udostępnił nam internetowy sklep tierone.pl.

Retraktor to automatycznie zwijana, specjalistyczna smycz, która chroni przed upadkiem lub zgubieniem ważniejszego wyposażenia, np. odbiornika GPS, aparatu fotograficznego, telefonu czy krótkofalówki. Popularne retraktory T-REIGN produkowane są w USA od roku 1948. Charakteryzują się niezwykle mocną konstrukcją i bezpiecznym zapięciem. Możemy być pewni, że żeglując nasz sprzęt pozostanie blisko nas.W retraktorach T-REIGN zastosowano bardzo wytrzymałą linkę kevlarową. Obudowana natomiast zrobiona jest z solidnego poliwęglanu. W konstrukcji zastosowany został sprawny mechanizm zwijający, który jest wyjątkowo cichy. Urządzenie jest odporne na działanie skrajnych temperatur, wody i błota.

Opisywany przez nas retraktor jest idealnym rozwiązaniem do zabezpieczenia drogiego sprzętu na pokładzie i nie tylko. Właściwości prezentowanego retraktora sprawdzą się nie tylko wśród żeglarzy, ale również podczas górskich wędrówek, na stoku narciarskim czy na rowerowej przejażdżce.Retraktor T-REIGN dostępny jest w trzech rozmiarach (S/M/L). W ofercie tierone.pl dostępne są również retraktory w zestawie z etui na sprzęt.Retraktory występują z różnymi końcówkami po stronie zwijarki (rzep, karabińczyk, wsuwana spinka) oraz w różnych kolorach. Dostępne są także zestawy końcówek do retraktorów - po stronie linki.Wymiary: rozmiar S - 52x37x15mm, rozmiar M - 63x45x15mm, rozmiar L - 65x54x15mm
Waga: rozmiar S - 32 g, rozmiar M - 60 g, rozmiar L - 75 g
Długość linki: rozmiar S - 53 cm, rozmiar M - 91,5 cm, rozmiar L - 122 cm
Cena retraktorów: rozmiar S - 59 zł, rozmiar M - 69 zł, rozmiar L - 89 zł

Film z prezentacją możliwości retraktorów dostępny jest tutaj.

Produkty T-REIGN dostępne są w internetowym sklepie Tier One - www.tierone.pl

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 27 May

Flotylla 3 tratw ("Balsa Fleet") pod dowództem Vitala Alsara wyruszyła z Guayaquil w kierunku Australii; po 177 dniach żeglugi przez Pacyfik dwie tratwy dotarły do Australii w pobliżu Ballina.
niedziela, 27 maja 1973
W County Heath w Irlandii urodził się sir Francis Beaufort, twórca skali siły wiatru.
piątek, 27 maja 1774