Żeglarski ekwipunek na bezpiecznej smyczy

wtorek, 15 lipca 2014
Redakcja | artykuł sponsorowany
Każdy, kto odnotował upadek swojego drogiego sprzętu (szczególnie upadek zakończony kąpielą za burtą), ten doceni retraktor T-REIGN. Przyjrzeliśmy się bliżej temu przydatnemu gadżetowi.Retraktor firmy T-REIGN udostępnił nam internetowy sklep tierone.pl.

Retraktor to automatycznie zwijana, specjalistyczna smycz, która chroni przed upadkiem lub zgubieniem ważniejszego wyposażenia, np. odbiornika GPS, aparatu fotograficznego, telefonu czy krótkofalówki. Popularne retraktory T-REIGN produkowane są w USA od roku 1948. Charakteryzują się niezwykle mocną konstrukcją i bezpiecznym zapięciem. Możemy być pewni, że żeglując nasz sprzęt pozostanie blisko nas.W retraktorach T-REIGN zastosowano bardzo wytrzymałą linkę kevlarową. Obudowana natomiast zrobiona jest z solidnego poliwęglanu. W konstrukcji zastosowany został sprawny mechanizm zwijający, który jest wyjątkowo cichy. Urządzenie jest odporne na działanie skrajnych temperatur, wody i błota.

Opisywany przez nas retraktor jest idealnym rozwiązaniem do zabezpieczenia drogiego sprzętu na pokładzie i nie tylko. Właściwości prezentowanego retraktora sprawdzą się nie tylko wśród żeglarzy, ale również podczas górskich wędrówek, na stoku narciarskim czy na rowerowej przejażdżce.Retraktor T-REIGN dostępny jest w trzech rozmiarach (S/M/L). W ofercie tierone.pl dostępne są również retraktory w zestawie z etui na sprzęt.Retraktory występują z różnymi końcówkami po stronie zwijarki (rzep, karabińczyk, wsuwana spinka) oraz w różnych kolorach. Dostępne są także zestawy końcówek do retraktorów - po stronie linki.Wymiary: rozmiar S - 52x37x15mm, rozmiar M - 63x45x15mm, rozmiar L - 65x54x15mm
Waga: rozmiar S - 32 g, rozmiar M - 60 g, rozmiar L - 75 g
Długość linki: rozmiar S - 53 cm, rozmiar M - 91,5 cm, rozmiar L - 122 cm
Cena retraktorów: rozmiar S - 59 zł, rozmiar M - 69 zł, rozmiar L - 89 zł

Film z prezentacją możliwości retraktorów dostępny jest tutaj.

Produkty T-REIGN dostępne są w internetowym sklepie Tier One - www.tierone.pl

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 2 June

Na "Tawny Pipit" jako wtedy najstarszy żeglarz (75 lat) wyruszył w samotny rejs z New Jersey do Europy Stefan Szwarnowski. Rejs zakończył w Kornwalii (13.08) wejściem na skały Sandy Mouth koło Bude w Kornwalii.
piątek, 2 czerwca 1989
Opuściło Świnoujście "Roztocze" z Kpt. Kazimierzem Goebelem wychodząc w rejs dookoła Islandii.
środa, 2 czerwca 1976
W Gdyni kończy się rejs "Daru Pomorza" wokół Przylądka Horn. Było to pierwsze polskie przejście Hornu.
środa, 2 czerwca 1937
Konstanty Maciejewicz wstępuje do Morskiego Korpusu Kadetów w Petersburgu.
niedziela, 2 czerwca 1907
Za zgodą władz cesarskich powołane zostało Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie; WTW miało na celu "zachęcenie ludności miejskiej do jazdy na łodziach wiosłowych i żaglowych". Dla potrzeb żeglarzy sprowadzono z Gdańska gaflowy kuter mieczowy "Boruta" o pow
czwartek, 2 czerwca 1881