TYP: a1

Nagroda National Geographic dla Helly Hansen

czwartek, 24 lipca 2014
Informacja prasowa
Kurtka Helly Hansen Loke Jacket została uznana przez przez National Geographic Adventure za "Gear of the Year 2014".Nowe modele znanej miłośnikom outdooru linii Helly Hansen Odin - Odin Moon Light Jacket oraz Loke Jacket powstały we współpracy z grupą profesjonalistów z Mountain Madness. Helly Hansen jest oficjalnym partnerem dostarczającym odzieży pasjonatom tej grupy. Skandynawskiej marce udaje się sprostać ich wysokim wymaganiom - lekkość, wodoszczelność, oddychalność a jednocześnie znakomita odporność i wytrzymałość – to kryteria, które spełnia Helly Hansen

Nowe kurtki Moon Light i Loke są nieprzemakalne, wiatroszczelne i zapewniając najlepszą wentylację. Kurtki mają swobodną regulację mankietów, kaptura i szerokości w pasie - przydają się w każdych warunkach pogodowych.

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 13 July

Wyruszył w okołoziemski rejs s/y "Asterias" ze zmieniającymi się załogami ze Śląskiego Yacht Clubu ZSP-PTTK, m.in. z opłynięciem Hornu (29.03.1988 r.).
poniedziałek, 13 lipca 1987
W Bridgetown na Barbados kończy się rejs tratwy "Ra II" Thora Heyerdahla (start 17 maja z Safi).
poniedziałek, 13 lipca 1970
W Gdyni podniesiono banderę na statku szkolnym "Dar Pomorza"; statek pływał pod polską banderą do 1981 r., a obecnie pełni funkcję statku muzeum.
niedziela, 13 lipca 1930