TYP: a1

Nietypowy wyścig pomiędzy Helly Hansen a Renault

piątek, 11 lipca 2014
Informacja prasowa
Helly Hansen i Renault – dwie marki, które od ponad stu lat wyznaczają trendy w swoich dziedzinach. Teraz staną w szranki w wyścigu wybrzeżem Norwegii.Team Renault będzie walczył na lądzie, załoga Helly Hansen na wodzie. Zwycięzca dojedzie czy dopłynie?

Zobacz zapierające dech w piersiach krajobrazy Norwegii oraz relacje z wyścigu na tej stronie. Na stronie znajdują się również szczegóły konkursu, w którym do wygrania są między innymi torby podróżne Helly Hansen.

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 9 May

Philippe Jeantot dopływając na "Credit Agricole" do Newport wygrywa I edycję BOC Challenge.
poniedziałek, 9 maja 1983
Z Travemunde do Polski wyruszyły zakupione tam - szkuner sztakslowy "Temida I" pod dowództwem Mariusza Zaruskiego i jol "Temida II" pod dowództwem Jana Kuczyńskiego; cztery lata później "Temida I" uległa rozbiciu w czasie postoju w porcie Władysławowo.
poniedziałek, 9 maja 1932
W Warszawie obradował pierwszy sejmik Polskiego Związku Żeglarskiego z udziałem przedstawicieli czterech klubów; pierwszym prezesem został Antoni Aleksandrowicz.
niedziela, 9 maja 1926
Z Lizbony wyrusza Niezwyciężona Armada - hiszpańska flota z zamiarem najazdu na Anglię.
poniedziałek, 9 maja 1588
W Glasgow urodził się sir Thomas Lipton (zmarł w Londynie 2.10.1931); fascynował się Pucharem Ameryki. Zasłynął z ponad 30. letniej walki o to trofeum na serii jachtów o nazwie "Shamrock".
czwartek, 9 maja 1850