TYP: a1

Nowa kolekcja Helly Hansen - zestaw treningowy

poniedziałek, 2 marca 2015
Informacja prasowa
Rozgrzane mięśnie i sucha skóra – to kluczowe czynniki przyjemności z treningu. Błyskawiczne odciągnięcie potu od skóry i wyprowadzenie go na zewnątrz to zadanie, jakie mistrzowsko wykonuje tkanina Lifa Flow, wykorzystywana w kolekcji norweskiej marki Helly Hansen.Koszulka Pace Mesh Lifa Flow SS
Koszulka treningowa dla sportowców, którzy pragną pozostawić konkurencję z tyłu. Niezastąpiona tkanina Lifa® Flow odciąga pot z naszej skóry – a plecy wykonane z siateczki znakomicie wentylują w trakcie treningu. Nie ma bardziej efektywnej kombinacji, która zapewni komfortowy chłód i suchość podczas intensywnego wysiłku.Spodenki Pace 2-in-1 Distance Shorts 7”
Spodenki biegowe 2 w 1 zaprojektowane na długie trasy. Elastyczny i szybkoschnący materiał X-Cool zapewnia suchą skórę i chłodzi podczas ciepłych dni. Zintegrowana przewiewna bielizna zapewnia dodatkowy komfort w trakcie treningu. Spodenki mają ponadto dwie kieszonki na żel oraz system 360 stopni odblasków – aby było nas widać po zmierzchu.

Odzież Helly Hansen dostępna w dobrych sklepach sportowych, sklepach firmowych Helly Hansen oraz na www.hellyhansen.com.

Tagi: kolekcja, hh, helly hensen
TYP: a3
0 0
Komentarze