TYP: a1

Modne paski od Helly Hansen

wtorek, 12 maja 2015
Informacja prasowa
Motyw marynarski do mody wiernie powraca każdego lata, jako jeden z najmodniejszych trendów. Poziome paski, kolory; granatowy, biały czy czerwony są nieodłącznym elementem tego stylu.Mało kto wie, że już prawie 70 lat temu zaczęto inspirować się ubiorem żeglarzy, kiedy to królowa Wiktoria ubrała swojego 4-letniego syna, Księcia Walii w strój w paski. Początkowo był on wykorzystywany w modzie męskiej, jednak bardzo szybko przedostał się również do mody damskiej. Od wielu lat największe domu mody powielają ten styl w swoich kolekcjach, i pokazują go w nowych odsłonach.

Zatem i firma Helly Hansen postanowiła przygotować stylizację dla Panów na trochę chłodniejsze dni lata zachowując bardzo istotną cechę tego stroju, jakim jest wygoda noszenia. Pozostając przy klasykach w solidnym i nowoczesnym wykonaniu, jakie proponuje nam norweska marka Helly Hansen, która żeglarstwo ma we krwi.

Wszystkie produkty dostępne w sklepach stacjonarnych Helly Hansen i na www.hellyhansen.com.Tagi: paski, hh, helly, hansen,
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 9 May

Philippe Jeantot dopływając na "Credit Agricole" do Newport wygrywa I edycję BOC Challenge.
poniedziałek, 9 maja 1983
Z Travemunde do Polski wyruszyły zakupione tam - szkuner sztakslowy "Temida I" pod dowództwem Mariusza Zaruskiego i jol "Temida II" pod dowództwem Jana Kuczyńskiego; cztery lata później "Temida I" uległa rozbiciu w czasie postoju w porcie Władysławowo.
poniedziałek, 9 maja 1932
W Warszawie obradował pierwszy sejmik Polskiego Związku Żeglarskiego z udziałem przedstawicieli czterech klubów; pierwszym prezesem został Antoni Aleksandrowicz.
niedziela, 9 maja 1926
Z Lizbony wyrusza Niezwyciężona Armada - hiszpańska flota z zamiarem najazdu na Anglię.
poniedziałek, 9 maja 1588
W Glasgow urodził się sir Thomas Lipton (zmarł w Londynie 2.10.1931); fascynował się Pucharem Ameryki. Zasłynął z ponad 30. letniej walki o to trofeum na serii jachtów o nazwie "Shamrock".
czwartek, 9 maja 1850