TYP: a1

HH: sportowa sukienka i dwustronna kurtka

wtorek, 28 kwietnia 2015
Informacja prasowa
Zastanawiasz się, co zabrać ze sobą jadąc na kilka dni urlopu podczas weekendu majowego? Chcesz spędzić ten czas aktywnie? Prezentujemy Wam sukienkę, która zapewni komfort i wygodę podczas wypoczynku.Sportowa sukienka Helly Hansen do połowy uda z miękkiej bawełny z możliwością regulowania szerokości w pasie. W Naiad Dress to sukienka zaprojektowana z myślą o gorących dniach lata, w modnym fasonie, który pasuje wszystkim kobietom. Spełnia ona dwojaką rolę; jako sukienka codzienna, ale również, jako modny element waszej garderoby. Dodatkiem do tej sukienki, na chłodniejsze wieczory jest dwustronna kurtka W Naiad Jacket.Ta kolorowa, odwracalna kurtka inspirowana skandynawskim korzeniami marki Helly Hansen, daje kobietom dwie możliwości. Z jednej strony możemy nosić nowoczesne wzory a następnie odwracając możemy mieć kurtkę w stonowanym przyjemnym kolorze, która zabezpieczy nas przed zmieniającymi się warunkami pogodowymi.

Produkty dostępne są w firmowych sklepach Helly Hansen i na www.hellyhansen.com.

Tagi: hh, helly, hansen, kurtka, sukienka,
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 9 May

Philippe Jeantot dopływając na "Credit Agricole" do Newport wygrywa I edycję BOC Challenge.
poniedziałek, 9 maja 1983
Z Travemunde do Polski wyruszyły zakupione tam - szkuner sztakslowy "Temida I" pod dowództwem Mariusza Zaruskiego i jol "Temida II" pod dowództwem Jana Kuczyńskiego; cztery lata później "Temida I" uległa rozbiciu w czasie postoju w porcie Władysławowo.
poniedziałek, 9 maja 1932
W Warszawie obradował pierwszy sejmik Polskiego Związku Żeglarskiego z udziałem przedstawicieli czterech klubów; pierwszym prezesem został Antoni Aleksandrowicz.
niedziela, 9 maja 1926
Z Lizbony wyrusza Niezwyciężona Armada - hiszpańska flota z zamiarem najazdu na Anglię.
poniedziałek, 9 maja 1588
W Glasgow urodził się sir Thomas Lipton (zmarł w Londynie 2.10.1931); fascynował się Pucharem Ameryki. Zasłynął z ponad 30. letniej walki o to trofeum na serii jachtów o nazwie "Shamrock".
czwartek, 9 maja 1850