KONKURS: Wygraj niezapomnianą przygodę w Rzymie

wtorek, 9 czerwca 2015
Informacja prasowa
Helly Hansen zaprasza miłośników żeglarstwa z Polski do udziału w konkursie #joinourcrew. Do wygrania niezapomniana wyprawa VIP dla dwóch osób na Bullitt GC32 Racing Team Tour do Rzymu oraz zestaw nagród o wartości 1000 euro od marki Helly Hansen.Światowa marka odzieży żeglarskiej – Helly Hansen, została ogłoszona oficjalnym partnerem, Bullitt GC32 Racing Team Tour 2015Bullitt GC32 Racing Team Tour. Z tej okazji marka ogłasza konkurs, gdzie do wygrania jest ekskluzywna wyprawa VIP dla dwóch osób do Rzymu podczas włoskiego etapu wyścigu Bullitt GC32 Racing Team Tour 2015 (28-30 sierpnia) w ramach kampanii #JoinOurCrew Helly Hansen.

Bez względu na to czy uprawiasz, żeglarstwo dalekomorskie, śródlądowe czy morskie żeglarstwo turystyczne. Helly Hansen chce wiedzieć, co kochasz w tym co robisz. Aby wziąć udział w konkursie, wejdź na stronę z polskim opisem zasad konkursu www.hellyhansen.com/joinourcrew i prześlij zdjęcie wraz z krótkim opisem, co lubisz robić w swojej dziedzinie żeglarstwa. Konkurs potrwa od 29 maja do 27 lipca. Co tydzień, w trakcie konkursu mamy do rozdania stylowe torby Duffel Bag 2.

W tym roku, drużyny GC32 Racing Team Tour będa rywalizować w pięciu miejscach w Europie: Jezioro Traun w Austrii, Cowes w Wielkiej Brytanii, Kiel w Niemczech, Rzym Fiumicino, Włochy oraz w Marsylii. Ich łodzie wyścigowe mogą rozwinąć prędkość 30 węzłów, tym samym zapewniając niezapomniane wydarzenie dla widzów jak i załóg.

Więcej informacji na temat Helly Hansen na www.hellyhansen.com. Aby uzyskać więcej informacji na temat Bullitt GC32 Racing Team Tour, zapraszamy na www.gc32racing.com.

Tagi: hh, konkurs, helly, hansen,
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 15 April

Zatonięcie "Titanica" po zderzeniu z górą lodową.
poniedziałek, 15 kwietnia 1912
Wodowanie klipra "Flying Cloud", zaprojektowanego przez Donalda Mc Kaya, jednego z najsłynniejszych konstruktorów; zbudował największe, najszybsze i najładniejsze klipry. "Flying Cloud" był rekordzistą trasy z Nowego Jorku do San Francisco z czasem 89 dni
wtorek, 15 kwietnia 1851