KONKURS: Wygraj niezapomnianą przygodę w Rzymie

wtorek, 9 czerwca 2015
Informacja prasowa
Helly Hansen zaprasza miłośników żeglarstwa z Polski do udziału w konkursie #joinourcrew. Do wygrania niezapomniana wyprawa VIP dla dwóch osób na Bullitt GC32 Racing Team Tour do Rzymu oraz zestaw nagród o wartości 1000 euro od marki Helly Hansen.Światowa marka odzieży żeglarskiej – Helly Hansen, została ogłoszona oficjalnym partnerem, Bullitt GC32 Racing Team Tour 2015Bullitt GC32 Racing Team Tour. Z tej okazji marka ogłasza konkurs, gdzie do wygrania jest ekskluzywna wyprawa VIP dla dwóch osób do Rzymu podczas włoskiego etapu wyścigu Bullitt GC32 Racing Team Tour 2015 (28-30 sierpnia) w ramach kampanii #JoinOurCrew Helly Hansen.

Bez względu na to czy uprawiasz, żeglarstwo dalekomorskie, śródlądowe czy morskie żeglarstwo turystyczne. Helly Hansen chce wiedzieć, co kochasz w tym co robisz. Aby wziąć udział w konkursie, wejdź na stronę z polskim opisem zasad konkursu www.hellyhansen.com/joinourcrew i prześlij zdjęcie wraz z krótkim opisem, co lubisz robić w swojej dziedzinie żeglarstwa. Konkurs potrwa od 29 maja do 27 lipca. Co tydzień, w trakcie konkursu mamy do rozdania stylowe torby Duffel Bag 2.

W tym roku, drużyny GC32 Racing Team Tour będa rywalizować w pięciu miejscach w Europie: Jezioro Traun w Austrii, Cowes w Wielkiej Brytanii, Kiel w Niemczech, Rzym Fiumicino, Włochy oraz w Marsylii. Ich łodzie wyścigowe mogą rozwinąć prędkość 30 węzłów, tym samym zapewniając niezapomniane wydarzenie dla widzów jak i załóg.

Więcej informacji na temat Helly Hansen na www.hellyhansen.com. Aby uzyskać więcej informacji na temat Bullitt GC32 Racing Team Tour, zapraszamy na www.gc32racing.com.

Tagi: hh, konkurs, helly, hansen,
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 9 May

Philippe Jeantot dopływając na "Credit Agricole" do Newport wygrywa I edycję BOC Challenge.
poniedziałek, 9 maja 1983
Z Travemunde do Polski wyruszyły zakupione tam - szkuner sztakslowy "Temida I" pod dowództwem Mariusza Zaruskiego i jol "Temida II" pod dowództwem Jana Kuczyńskiego; cztery lata później "Temida I" uległa rozbiciu w czasie postoju w porcie Władysławowo.
poniedziałek, 9 maja 1932
W Warszawie obradował pierwszy sejmik Polskiego Związku Żeglarskiego z udziałem przedstawicieli czterech klubów; pierwszym prezesem został Antoni Aleksandrowicz.
niedziela, 9 maja 1926
Z Lizbony wyrusza Niezwyciężona Armada - hiszpańska flota z zamiarem najazdu na Anglię.
poniedziałek, 9 maja 1588
W Glasgow urodził się sir Thomas Lipton (zmarł w Londynie 2.10.1931); fascynował się Pucharem Ameryki. Zasłynął z ponad 30. letniej walki o to trofeum na serii jachtów o nazwie "Shamrock".
czwartek, 9 maja 1850