TYP: a1

"Nieugięci na morzu" w Gdyni

wtorek, 24 lutego 2015
Informacja prasowa | Tomasz Falba
„Nieugięci” – to film, który będzie można zobaczyć w „Kinie pod żaglami” w Gdyni w najbliższy czwartek 26 lutego. Zapraszamy!


kadr z filmu

Czwórka młodych ludzi przez prawie rok remontuje kupiony stary jacht. Kompletują osprzęt, dają się namówić na zakup silnika… Po czym wyruszają w morską podróż, bez jakichkolwiek konwenansów, za to z dużą dawką humoru, młodzieńczego zapału i chęci ucieczki od codziennej rutyny. O tym jak wyglądał ten niezwykły rejs przekonać się będzie można oglądając film „Nieugięci” w „Kinie pod żaglami” w Gdyni w najbliższy czwartek 26 lutego o godz. 17 w siedzibie Pomorskiego Związku Żeglarskiego przy al. Jana Pawła II 11.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny. Podczas projekcji liczyć można na coś słodkiego i losowanie drobnych upominków wśród uczestników.

„Kino pod żaglami” to projekt PoZŻ (organizowany wspólnie z JachtFilmem), podczas którego pokazywane są najlepsze polskie i zagraniczne dokumentalne filmy żeglarskie i morskie.

Kolejne spotkanie w „Kinie pod żaglami” (5 marca) poświęcone będzie startowi polskich żeglarzy w słynnych regatach Sydney-Hobart. Jego gośćmi będą Jarosław Kaczorowski i Ireneusz Kamiński.
Tagi: Kino pod Żaglami, Nieugięci na morzu
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 25 June