TYP: a1

Wielki błękit w zasięgu myszki

poniedziałek, 3 lutego 2014
Łukasz Pacułt
Jeśli zawsze marzyliście o podwodnych przygodach i chcieliście wcielić się w rolę płetwonurka, ale brakowało Wam odwagi albo funduszy, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Teraz nurkowanie stało się o wiele bardziej przystępne. Co więcej, nie musicie nawet wychodzić z domu, a wszystko za sprawą gry komputerowej "Depth Hunter: Wielki błękit".

Gra ukazała się na polskim rynku nakładem wydawnictwa Techland. "Depth Hunter: Wielki błękit" to zróżnicowany symulator płetwonurka, który oferuje graczom ponad 40 ciekawych zadań. Znalazły się wśród nich m.in. fotografowanie określonych morskich stworzeń, czy poszukiwanie ukrytych skarbów. Wirtualni nurkowie mogą zwiedzić podwodne laguny Tajlandii, Południowej Afryki i Wysp Bahama.

Gra "Depth Hunter: Wielki błękit" przykuwa uwagę swoją grafiką 3D. Podwodny świat został przedstawiony niezwykle realistycznie z dbałością o nawet drobne szczegóły. Przemierzając tropikalne rafy koralowe natkniecie się na różnorodne gatunki ryb, skorupiaków, piękne ukwiały, a także wraki statków. Gra oferuje długie godziny zabawy dla miłośników morza i podwodnych przygód. "Depth Hunter: Wielki błękit" dostępny jest w przystępnej cenie, w serii gier komputerowych Techland "Dobra Gra".

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 16 July

Belg Jacques Rogge, w przeszłości znany finnista, uczestnik olimpiady i mistrzostw świata, został wybrany przewodniczącym Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego.
poniedziałek, 16 lipca 2001
Urodził się Mirek "Kowal" Kowalewski, znany polski szantymen.
sobota, 16 lipca 1955
W pierwszy rejs szkolny wypływa "Dar Pomorza".
środa, 16 lipca 1930
Wyruszył z Portsmouth w rejs dookoła świata Alec Rose na s/y "Lively Lady"; trasa prowadziła wokół Przylądka Dobrej Nadziei, Ocean Indyjski, wokół Przylądka Południowo-Wschodniego (Tasmania), Przylądka Horn, z powrotem do macierzystego portu.
niedziela, 16 lipca 1967
Urodził się Roald Amundsen, słynny norweski badacz polarny (zaginął bez wieści podczas lotu na Spitsbergen, spiesząc na pomoc Nobilemu, którego sterowiec "Italia" uległ katastrofie). Uczestniczył w słynnej wyprawie antarktycznej na statku "Belgica" (1897-
wtorek, 16 lipca 1872