TYP: a1

Modne paski od Helly Hansen

wtorek, 12 maja 2015
Informacja prasowa
Motyw marynarski do mody wiernie powraca każdego lata, jako jeden z najmodniejszych trendów. Poziome paski, kolory; granatowy, biały czy czerwony są nieodłącznym elementem tego stylu.Mało kto wie, że już prawie 70 lat temu zaczęto inspirować się ubiorem żeglarzy, kiedy to królowa Wiktoria ubrała swojego 4-letniego syna, Księcia Walii w strój w paski. Początkowo był on wykorzystywany w modzie męskiej, jednak bardzo szybko przedostał się również do mody damskiej. Od wielu lat największe domu mody powielają ten styl w swoich kolekcjach, i pokazują go w nowych odsłonach.

Zatem i firma Helly Hansen postanowiła przygotować stylizację dla Panów na trochę chłodniejsze dni lata zachowując bardzo istotną cechę tego stroju, jakim jest wygoda noszenia. Pozostając przy klasykach w solidnym i nowoczesnym wykonaniu, jakie proponuje nam norweska marka Helly Hansen, która żeglarstwo ma we krwi.

Wszystkie produkty dostępne w sklepach stacjonarnych Helly Hansen i na www.hellyhansen.com.Tagi: paski, hh, helly, hansen,
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 5 March

Na wodach San Diego tonie "One Australia" Johna Bertranda stając się pierwszym jachtem zatopionym podczas regat o Puchar Ameryki.
niedziela, 5 marca 1995
Wodowanie w Bilbao szkunera "Juan Sebastian de Elcano".
sobota, 5 marca 1927
Urodził się Zdzisław Michalski, generał brygady, jachtowy kapitan żeglugi wielkiej; pierwsze uprawnienia żeglarskie zdobył w oflagu, gdzie przebywał jako oficer kampanii wrześniowej. W latach 1964-1969 pływał jako zastępca kapitana na "Zawiszy Czarnym". W
wtorek, 5 marca 1912