TYP: a1

HH: sportowa sukienka i dwustronna kurtka

wtorek, 28 kwietnia 2015
Informacja prasowa
Zastanawiasz się, co zabrać ze sobą jadąc na kilka dni urlopu podczas weekendu majowego? Chcesz spędzić ten czas aktywnie? Prezentujemy Wam sukienkę, która zapewni komfort i wygodę podczas wypoczynku.Sportowa sukienka Helly Hansen do połowy uda z miękkiej bawełny z możliwością regulowania szerokości w pasie. W Naiad Dress to sukienka zaprojektowana z myślą o gorących dniach lata, w modnym fasonie, który pasuje wszystkim kobietom. Spełnia ona dwojaką rolę; jako sukienka codzienna, ale również, jako modny element waszej garderoby. Dodatkiem do tej sukienki, na chłodniejsze wieczory jest dwustronna kurtka W Naiad Jacket.Ta kolorowa, odwracalna kurtka inspirowana skandynawskim korzeniami marki Helly Hansen, daje kobietom dwie możliwości. Z jednej strony możemy nosić nowoczesne wzory a następnie odwracając możemy mieć kurtkę w stonowanym przyjemnym kolorze, która zabezpieczy nas przed zmieniającymi się warunkami pogodowymi.

Produkty dostępne są w firmowych sklepach Helly Hansen i na www.hellyhansen.com.

Tagi: hh, helly, hansen, kurtka, sukienka,
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 14 July

W Gdyni odbył się pierwszy w historii zlot Polonii Żeglarskiej znany pod nazwą World Polonia Sailing Jamboree Poland 1991. Na zlot przybyło 26 jachtów polonijnych z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Danii, Finlandii. Flotyllę jachtów polon
niedziela, 14 lipca 1991
"Dar Młodzieży" pod dowództwem Kpt. Marka Szymońskiego przekroczył jako pierwszy żeglowiec klasy A linię mety w wyścigu z Antwerpii do Alesund w ramach regat Cutty Sark Tall Ships' Races.
sobota, 14 lipca 2001