Helly Hansen zachęca do wzięcia udziału w konkursie #WeLoveRain

środa, 23 września 2015
Informacja prasowa
Deszcz jest częścią codziennego życia w Norwegii, gdzie w 1877 roku powstała marka Helly Hansen. Skandynawowie pokochali deszcz, ponieważ może on zmienić codzienne aktywności na świeżym powietrzu w tętniące życiem przygody.



Kiedy lato przechodzi w jesień, nie pozwól, aby zmiana sezonu powstrzymała Cię przed kolejnymi przygodami. Co tydzień, Helly Hansen wprowadzi nowe deszczowe wyzwanie na instagramie. Aby wziąć udział w konkursie, opublikuj swoje zdjęcie na deszczu na instagramie z hashtagiem #WeLoveRain i zawalcz o super wytrzymały płaszcz przeciwdeszczowy.

Nie ma złej pogody, a jedynie nieodpowiednie ubrania na daną pogodę. Bogata kolekcja odzieży przeciwdeszczowej jesień/zima 2015 od Helly Hansen to wyraźne akcenty skandynawskiego designu, które dodadzą Ci pewności siebie niezależnie od pogody i okazji.

Nagroda tygodnia to Universal Moto Jacket, Mercer CIS Jacket – nowoczesny płaszcz zaprojektowany, aby pasować na marynarkę garniturową i W Lyness Insulated Coat – unowocześniona kurtka rybacka z nadrukiem przyciągającym uwagę.

Potrzebujesz Inspiracji do odwagi na deszczu? Zobacz przygody innych uczestników wcześniejszych edycji konkursu na: www.hellyhansen.com/weloverain

Konkurs #WeLoveRain trwa od 21 września do 12 października i jest najnowszym interaktywnym konkursem organizowanym przez Helly Hansen.

Aby dowiedzieć się więcej o marce i poznać najnowsze kolekcje odwiedź www.hellyhansen.com


TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 5 lutego

Zmarł kapitan Zdzisław Paska, jeden z najbardziej doświadczonych polskich kapitanów jachtowych XX wieku, wspaniały żeglarz i wychowawca młodzieży, wieloletni kapitan i opiekun jachtu „Magnolia”.
niedziela, 5 lutego 2017
Przylądek Horn opłynął s/y "Otago" pod dowództem Kpt. Zdzisława Pieńkawy; Przylądek Horn opłynął s/y "Copernicus" pod dowództem Kapitana Zygfryda Perlickiego.
wtorek, 5 lutego 1974
Bernard Moitessier na "Joshua" mija Przylądek Horn podczas The Golden Globe.
środa, 5 lutego 1969
W Sartanie w Rosji urodził się Stefan Gorazdowski. Jednen z pierwszych kapitanów polskiej floty handlowej, autor podręczników z nawigacji.
niedziela, 5 lutego 1911