TYP: a1

"Rekreacyjne żeglowanie po wodach śródlądowych"

środa, 8 grudnia 2010
Z.
rekreacyjne żeglowanieTytuł tej książki jest nieco mylący, a na pewno nie oddaje w pełni istoty rzeczy. Zwłaszcza słowo "rekreacyjne" może powodować, że potencjalny czytelnik zbagatelizuje treści zawarte w tej książce. A nie słusznie! Nie jest to bowiem błahe pisanie o zwykłym "szuwarowym" pływaniu - to doskonały podręcznik i zarazem poradnik, z którego powinni korzystać nie tylko kursanci, ale i wytrawni żeglarze. Autor, doświadczony instruktor żeglarstwa, nauczyciel akademicki i jednocześnie wybitny żeglarz dzieli się z czytelnikiem swym ogromnym doświadczeniem.

Jaki powinien być dobry podręcznik? Oczywiście ma być nienudny, powinien być interesujący, przystępny i wciągający. I taką właśnie książkę napisał Władysław R. Dąbrowski. To co w niej zawarte z pewnością pozwoli na pozytywne zdanie egzaminu na stopień żeglarza, jest to bowiem kopalnia wiedzy praktycznej pozwalającej umiejętnie i bezpiecznie żeglować.

Polecamy!Władysław R. Dąbrowski
  "Rekreacyjne żeglowanie po wodach śródlądowych"
"Przedsięwzięcie Galicja" 2008
275 stron
oprawa twarda
cena: 44 zł
Powiązane:
TYP: a3
0 1
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 10 August

Zmarł kapitan Zygfryd Zyga Perlicki, legenda polskiego żeglarstwa regatowego
czwartek, 10 sierpnia 2017
Rusza pierwsza edycja Mistrzostw Polski Dezet w Giżycku
sobota, 10 sierpnia 2002
Z inicjatywy Zbigniewa Szpetulskiego i Tadeusza Śpiewakowskiego powstaje Akademicki Klub Morski w Gdyni
niedziela, 10 sierpnia 1952
W Sewilii rozpoczął rejs Ferdynad Magellan, dowodząc flotyllą pięciu statków ("Trynidad", "San Antonio", "Conception", "Victoria", "Santiago"); celem wyprawy było znalezienie przejścia między Ameryką Północną a Południową. Wyprawa trwała prawie trzy lata,
środa, 10 sierpnia 1519