TYP: a1

"Druga strona medalu" Patrick O`Brian

środa, 23 listopada 2011
MZ

Jeden z najbardziej popularnych na świecie cykli powieściowych, których kanwą jest czas wojen napoleońskich na morzu, został uzupełniony o tom kolejny – jedenasty.

To radosna informacja dla wszystkich tych, którzy od lat śledzą losy i przygody Jacka Aubreya, zwanego Szczęściarzem, oraz jego przyjaciela lekarza okrętowego, doktora Stephena Maturina, miłośnika historii naturalnej i jednocześnie pracującego na rzecz brytyjskiego wywiadu. Ta para zyskała sympatię milionów czytelników na całym świecie, a seria powieści opisujących ich przygody zyskała status bestsellerów. Zatem drodzy czytelnicy – do księgarń, na spotkanie z naszymi bohaterami i starą poczciwą „Surprise”. Będzie ciekawie, bowiem jak zwykle Jack świetnie radzący sobie na morzu w obliczu nieprzyjaciela, na lądzie potrafi na swoją głowę ściągnąć kłopoty. Jakie? O tym trzeba samemu przeczytać!


Patrick O`Brian „Druga strona medalu”

Wydawnictwo Zysk i s-ka 2011

cena 35,90 zł

 

 


TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 29 May

Odbył się chrzest s/y "Roztocze".
czwartek, 29 maja 1969
Urodził się Roman Paszke, kapitan jachtowy, członek kilku klubów na wybrzeżu oraz Royal Yachting Ocean Racing Club w Londynie, uczestnik pamiętnych ragat Admiral's Cup (1979 r., w których 15 żeglarzy straciło życie), czterokrotny Mistrz Polski w klasach m
wtorek, 29 maja 1951
Urodził się Leonid Teliga, kapitan "Opty" w samotnym rejsie dookoła świata.
wtorek, 29 maja 1917