TYP: a1

Wiatr i Woda 2011 - dzień pierwszy

czwartek, 3 marca 2011
Weronika Morys

TargiZakończył się pierwszy dzień największych i najstarszych targów branży sportów wodnych i rekreacji w Polsce – Wiatr i Woda 2011. Dzień ten poświęcony był przede wszystkim spotkaniom branżowym. Oficjalne otwarcie przestrzeni wystawienniczej odbyło się o godzinie 12.00, a po nim nie zabrakło poczęstunku, złożonego z pączków. Szerokiej publiczności teren targów został udostępniony od godziny 15.00.

W imprezie bardzo licznie uczestniczą przedstawiciele szeroko rozumianej branży sportów i rekreacji wodnej, w tym żeglarskiej. W tym roku swój udział zapowiedziało prawie 300 firm z kraju i z zagranicy. Znalazły się wśród nich m.in. stocznie, firmy czarterujące jachty czy barki, przedstawiciele armatorów, sklepy żeglarskie czy wydawnictwa branżowe.

Najważniejszym wydarzeniem pierwszego dnia targów była bez wątpienia premiera jachtu Delphia 46cc. Jest to łódka przeznaczona dla osób, które cenią sobie przede wszystkim wygodę żeglowania. Nowa Delphia to niewątpliwie jacht luksusowy. Przestronne wnętrze umożliwia wypoczynek pod żaglami sześciu osób. Wygodny salon i świetnie wyposażona kuchnia pozwolą w pełni cieszyć się morską przygodą. Jacht zaprojektował światowej sławy projektant Andrzej Skrzat. Podczas specjalnej prezentacji jachtu na targach można było podziwiać jednostkę zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz.

Dane techniczne:

Długość:
Szerokość:
Zanurzenie:
Ciężar:
Balast:
Grot:
Genua:
Moc silnika:
Zbiornik paliwa:
Zbiornik wody pitnej:
Kategoria:
Projektant:


14.03 m
4.48 m
2.30 m
14000 kg
4500 kg
56.65m2
62.40m2
VolvoD 110 kM
400 l
90 l
A/ 6 os.
Andrzej Skrzat
Delphia

 

Targi
Targi
Targi
 Targi
Patronat medialny nad targami rekreacji i sportów wodnych Wiatr i Woda 2011 objęła redakcja Tawerny Skipperów.
TYP: a3
0 0
Komentarze