TYP: a1

Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOAT EXPO 2012

czwartek, 22 grudnia 2011
Tych, którzy w zimie tęsknią za łódkami zapraszamy do udziału w Targach Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOAT EXPO, które odbędą się w dniach 17-19 lutego 2012 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

BOAT EXPO to jedyne w południowej Polsce targi w pełni dedykowane branży sportów wodnych. W ich trakcie będzie można między innymi podziwiać najnowsze modele jachtów żaglowych i motorowych, zapoznać się z nowinkami technicznymi w dziedzinie nawigacji i elektroniki jachtowej, nowymi rozwiązaniami w zakresie osprzętu żeglarskiego, znaleźć ofertę czarteru czy kupić ciekawą książkę. Organizatorzy zaplanowali bogaty program towarzyszący imprezie, w tym warsztaty, szkolenia, szanty, konkursy, spotkania i wiele innych atrakcji. Targi są organizowane równolegle z 5. Międzynarodowymi targami Turystyki, Rekreacji i Wypoczynku INTOUREX, które gromadzą co roku około 100 wystawców krajowych i zagranicznych, a odwiedza je ponad 5 tysięcy zwiedzających.

Wystawcy, którzy zgłoszą swoje uczestnictwo do 6.01.2012, ufundują nagrodę dla zwiedzających lub polecą targi kolejnej firmie mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

Szczegóły: www.exposilesia.pl/boatexpo
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 18 May

Do Southampton dopływa na "Aviva Challenge" Dee Caffari kończąc rejs wokół świata bez zawijania do portów (178 dni, 3 godziny, 5 minut, 36 sekund).
czwartek, 18 maja 2006
W rejs na Morze Czarne wyruszył s/y "Roztocze" z Kpt. Tadeuszem Zawadzkim; etap powrotny zakończony w listopadzie prowadził Kpt. Ziemowit Barański.
sobota, 18 maja 1974
Angielska dziennikarka Ann Davison wyruszyła z Plymouth w samotną podróż na trasie Duarnez - Vigo - Gibraltar - Casablanka - Wyspy Kanaryjskie - Portsmouth (Dominikana) - Nassau (Bahama) - Miami - wewnętrznymi drogami wodnymi do Norfolk (Wirginia) - Nowy
niedziela, 18 maja 1952