TYP: a1

Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOAT EXPO 2012

czwartek, 22 grudnia 2011
Tych, którzy w zimie tęsknią za łódkami zapraszamy do udziału w Targach Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOAT EXPO, które odbędą się w dniach 17-19 lutego 2012 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

BOAT EXPO to jedyne w południowej Polsce targi w pełni dedykowane branży sportów wodnych. W ich trakcie będzie można między innymi podziwiać najnowsze modele jachtów żaglowych i motorowych, zapoznać się z nowinkami technicznymi w dziedzinie nawigacji i elektroniki jachtowej, nowymi rozwiązaniami w zakresie osprzętu żeglarskiego, znaleźć ofertę czarteru czy kupić ciekawą książkę. Organizatorzy zaplanowali bogaty program towarzyszący imprezie, w tym warsztaty, szkolenia, szanty, konkursy, spotkania i wiele innych atrakcji. Targi są organizowane równolegle z 5. Międzynarodowymi targami Turystyki, Rekreacji i Wypoczynku INTOUREX, które gromadzą co roku około 100 wystawców krajowych i zagranicznych, a odwiedza je ponad 5 tysięcy zwiedzających.

Wystawcy, którzy zgłoszą swoje uczestnictwo do 6.01.2012, ufundują nagrodę dla zwiedzających lub polecą targi kolejnej firmie mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

Szczegóły: www.exposilesia.pl/boatexpo
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 23 September

W Southamton wystartowała kolejna (ósma) edycja załogowych regat dookoła świata, tym razem pod nazwą The Volvo Ocean Race Round the World.
niedziela, 23 września 2001
W Łebie zakończył okołoziemski rejs Kapitan Krzysztof Baranowski na s/y "Lady B" (ex "Wojewoda Pomorski"); Kapitan Krzysztof Baranowski stał się tym samym pierwszym Polakiem, który dwukrotnie samotnie okrążył kulę ziemską pod żaglami.
sobota, 23 września 2000
Odbył się chrzest "Daru Przemyśla", na którym Henryk Jaskuła opłynął kulę ziemską w rejsie non stop.
czwartek, 23 września 1976
W Olsztynie powołano do życia oddział Yacht Klubu Polski.
poniedziałek, 23 września 1946
Sejm uchwalił ustawę o budowie portu w Gdyni.
sobota, 23 września 1922