TYP: a1

Wiatr i Woda 2011 - dzień czwarty

niedziela, 6 marca 2011
Weronika Morys
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Zakończyły się też 23. targi rekreacji i sportów wodnych Wiatr i Woda 2011. W tym roku w targach wzięła udział rekordowa liczba wystawców - razem z uczestnikami imprezy w sekcji wędkarskiej na terenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI zaprezentowało się około 450 firm.

Na tegorocznych targach można było zobaczyć 130 jachtów, z czego 10% to premiery, zarówno polskie, jak i światowe. Bogata była również oferta firm produkujących silniki. Goście targów mogli podziwiać także najnowsze modele skuterów wodnych czy barek turystycznych. Chętni mieli możliwość uczestniczyć w licznych spotkaniach, prelekcjach, pokazach (m.in. ratownictwa) czy warsztatach - takich jak dzisiejsze warsztaty nawigacji klasycznej i elektronicznej. W programie nie zabrakło regat ani zawodów sportowych. A zatem - każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Do zobaczenia za rok!

Targi Targi
Targi
Targi
Targi Targi
Targi Targi

Patronat medialny nad targami rekreacji i sportów wodnych Wiatr i Woda 2011 objęła redakcja Tawerny Skipperów.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 14 July

W Gdyni odbył się pierwszy w historii zlot Polonii Żeglarskiej znany pod nazwą World Polonia Sailing Jamboree Poland 1991. Na zlot przybyło 26 jachtów polonijnych z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Danii, Finlandii. Flotyllę jachtów polon
niedziela, 14 lipca 1991
"Dar Młodzieży" pod dowództwem Kpt. Marka Szymońskiego przekroczył jako pierwszy żeglowiec klasy A linię mety w wyścigu z Antwerpii do Alesund w ramach regat Cutty Sark Tall Ships' Races.
sobota, 14 lipca 2001