TYP: a1

Wiatr i Woda 2011 - dzień drugi

piątek, 4 marca 2011
Weronika Morys
TargiTrwają targi branży rekreacji i sportów wodnych Wiatr i Woda 2011. Po wczorajszym dniu branżowym, dzisiaj tragi od godziny 10.00 były otwarte dla wszystkich zwiedzających. Zainteresowani mogli zapoznać się z ofertami firm nie tylko z Polski, ale i Australii, Chin, Korei, Brazylii, Holandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Litwy, Łotwy, Estonii, Belgii, Niemiec, Włoch, Chorwacji, Danii i Francji.

Tegoroczna impreza z pewnością może usatysfakcjonować nawet najwybredniejszych miłośników sportów wodnych i rekreacji nad wodą. Oprócz luksusowych łodzi motorowych, pięknych jachtów żaglowych, pontonów, rozwijających wielkie prędkości RIBów, nowoczesnych skuterów i innych jednostek pływających na targach można dziś było zobaczyć szeroką gamę akcesoriów żeglarskich, instrumentów nawigacyjnych i elektronikę jachtową. Nie zabrakło także producentów i dystrybutorów odzieży żeglarskiej, organizatorów czarterów, przedstawicieli samorządów, marin czy firm oferujących atrakcyjne oferty turystyki związanej z wodą oraz szkolenia. Już po raz drugi targom towarzyszą również Targi Sprzętu Wędkarskiego "Na Ryby".

Organizatorzy targów przygotowali również atrakcje dla dzieci. Pod hasłem Wiatr i Woda dla dzieci odbył się koncert zespołu Zejman & Garkumpel. Lider zespołu, Mirosław "Koval" Kowalewski wraz z zespołem, zabrali dzieci na pełną niespodzianek wyprawę w poszukiwaniu nieodkrytych lądów. Rozmowa Kovala z dziećmi była przeplatana piosenkami i konkursami. W śpiewaniu aktywnie uczestniczyły również dzieci, a Kowalewski często zachęcał do bicia brawa - nie dla siebie i swojego zespołu, ale dla najmłodszych "śpiewaków".

Targi Targi
Targi Targi
Targi
 Targi
Patronat medialny nad targami rekreacji i sportów wodnych Wiatr i Woda 2011 objęła redakcja Tawerny Skipperów.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 27 February

Zmarł Janusz Sikorski; był korespondentem wojennym, jachtowym kapitanem żeglugi wielkiej, obieżyświatem i łowcą przygód, wokalistą i instrumentalistą, poetą i kompozytorem, publicystą i współautorem (wraz z Markiem Szurawskim) nadawanej przez kilka lat au
poniedziałek, 27 lutego 1995
Zakończył się w Krakowie VII Festiwal Piosenki Żeglarskiej "Shanties 88", Grand Prix festiwalu zdobył zespół "Packet" kierowany przez Mirosława Peszkowskiego.
sobota, 27 lutego 1988