TYP: a1

Na koniec świata

wtorek, 21 października 2014
Informacja prasowa | Ewa Górska
„Berserk w Antarktyce” – to następny film, który będzie można zobaczyć w „Kinie pod żaglami” w Pucku. Na seans zapraszamy w najbliższą środę 22 października.

Berserk w Antarktyce
Berserk w Antarktyce

Niezwykły rejs pewnego młodego Norwega z Europy na Antarktydę wokół Przylądka Horn. Pełen młodzieńczej beztroski, radości z żeglowania, ale i dramatycznych sytuacji. Wszystko to obejrzeć będzie można na filmie „Berserk w Antarktyce” w „Kinie pod żaglami w Pucku” w najbliższą środę 22 października o godz. 18 w sali konferencyjnej MOKSiR przy ul Żeglarzy 1 w Porcie Rybackim. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny. Podczas projekcji liczyć można na coś słodkiego i losowanie drobnych upominków wśród uczestników.

„Kino pod żaglami” to projekt Pomorskiego Związku Żeglarskiego w trakcie, którego pokazywane są najlepsze polskie i zagraniczne dokumentalne filmy żeglarskie i morskie. Pucką edycję akcji współfinansują władze tego miasta.

W trakcie kolejnych spotkań będzie można obejrzeć jeszcze dwa filmy: 29 października, godz. 18 - „Kruzenshtern”, 5 listopada, godz. 18 - „Nieugięci”.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 13 June

Wyruszył w rejs na Spitsbergen s/y "Swarożyc" z Kpt. Wacławem Liskiewiczem; był to pierwszy jacht, który dotarł do wyspy (port Svalbard) po drugiej wojnie światowej.
wtorek, 13 czerwca 1967
Patent kapitański zdobywają Teresa Remiszewska, Kazimierz (Kuba) Jaworski, Ziemowit Barański i Zbigniew Boliński.
wtorek, 13 czerwca 1961