TYP: a1

Jubileuszowy koncert w Filharmonii Opolskiej z okazji urodzin zespołu Shantażyści

wtorek, 20 stycznia 2015
Informacja prasowa | Ryszard Sobieszczański
Opolskie Stowarzyszenie Muzyczne Pieśni spod żagli zaprasza na pierwszy w 2015 roku koncert szant i pieśni kubryku. I od razu zaczynamy dużym tupnięciem. Będzie bardzo nietypowo.

Shantażyści

Już pięć lat na scenie. O kim mowa? O naszym lokalnym produkcie eksportowym czyli zespole SHANTAŻYŚCI z Lewina Brzeskiego.

Shantażyści to pięciu młodych, ale nie gniewnych mężczyzn, którzy sprawiają, że każdy ich koncert przepełniony jest olbrzymią dawką humoru i pozytywnej energii, którą bez trudu zarażają widzów i słuchaczy. Śpiewają a’capella od ballad i pieśni o tęsknocie, przez żeglarskie opowieści, aż po szantę klasyczną. Robią to odważnie, łącząc style. Obok klasycznych szantowych brzmień można usłyszeć swing lat 30-tych, dźwięki rock’n’roll’a czy ciężkie basowe bity rodem z najczarniejszych ulic Brooklyn’u. Mają na swym koncie furę sukcesów. Do najważniejszych zaliczyć można Grand Prix na Ogólnopolskim Studenckim Festiwalu Piosenki Turystycznej „Yapa” w Łodzi. Z naszym stowarzyszeniem współpracują od czterech lat i widzimy i słyszymy jak bardzo się zmienili. Jak dojrzeli, jak ich głosy i aranżacje z każdym koncertem są piękniejsze. Dlatego z nieukrywaną przyjemnością zapraszamy na ten wieczór, bo będzie się dużo działo, jak to na porządnej urodzinowej imprezie. Jubileuszowy koncert uświetnią czołowe zespoły młodej fali na scenie szantowej: Pod Wiatr, Majtki Bosmana, Leje na Pokład, Trzecia Miłość i North Cape.

Ponieważ to ostatni łikend karnawału, to ogłaszamy konkurs na najlepszy strój morsko-piracko-żeglarski i jaki tam sobie wymyślicie, byle miał związek z wodą i żaglami. Będą super nagrody.

Po koncercie przenosimy się na after party i Jam Session z muzykami wszystkich zespołów i gramy do rana. Będą sweet focie, śpiewy i pogaduchy, konkursy, występy z zespołami na żywo i wszystko, co nam przyjdzie do głowy.

14 II 2015 (sobota) w Walentynki zapraszamy Was na koncert do Filharmonii Opolskiej. Start godz. 17:00.

Bilety 30 zł. Dostępne w kasie i na stronie Filharmonii Opolskiej.

Około 21:00 after party w Tawernie Podróżników Kubryk (Opole-Rynek 32)

Wstęp bezpłatny dla osób posiadających zakupiony bilet na jubileuszowy koncert Shantażystów w FO. Rezerwacje stolików pod nr tel: 696 482132 lub 77 5518793.

Prześlijcie zaproszenie dalej, zabierzcie znajomych i przyjaciół. Spędźmy ten wieczór razem w ten ostatni karnawałowy łikend, uświetniając swoją obecnością V urodziny zespołu Shantażyści.
Tagi: Shantażyści, Filharmonia Opolska, Pieśni spod żagli
TYP: a3
0 0
Komentarze