TYP: a1

Nowy polski superjacht

poniedziałek, 22 lutego 2016
Informacja prasowa
Polska stocznia Sunreef Yachts postanowiła włączyć do swojej oferty nową linię katamaranów żaglowych i motorowych Sunreef Supreme. Nowe jednostki maja być połączeniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych z wysokim komfortem użytkowania.Najnowsza koncepcja to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na bardziej spersonalizowane i przestronne jednostki o charakterze lifestylowym. Obecnie w halach produkcyjnych Sunreef Yachts trwają ostatnie prace konstrukcyjne nad pierwszym jachtem z najnowszej linii. Sunreef Supreme 68, to 68 stopowy katamaran żaglowy o powierzchni sięgającej prawie 300 m2. To jedyny tego typu jacht mierzący poniżej 24 m, oferujący przestrzeń superjachtu.

Jednostka będzie miała swoją światową premierę i zostanie zaprezentowana szerokiej publiczności po raz pierwszy podczas zbliżających się tegorocznych targów Singapore Yacht Show, które odbędą się pomiędzy 7 a 10 kwietnia 2016r w Singapurze.
Stocznia podpisała do tej pory 5 kontraktów na sprzedaż Supreme 68 (3 jednostki żaglowe, 2 modele motorowe).


TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 21 February

Opłynięcie Hornu przez s/y "Wojewoda Pomorski" pod dowództwem Wiesława Rakowskiego.
czwartek, 21 lutego 1980
"Chatka Puchatków" (przebudowana szalupa z "Batorego") dopływa do Santa Cruz na Teneryfie; dalszy etap rejsu prowadził na Karaiby.
sobota, 21 lutego 1959
Na VII Sejmiku Żeglarskim prezesem PZŻ wybrano Mariusza Zaruskiego.
niedziela, 21 lutego 1932
W Waszyngtonie umiera Henryk Arctowski, profesor, geofizyk, polarnik, uczestnik słynnej wyprawy antarktycznej na belgijskim żaglowcu "Belgica", przyczynił się do założenia pierwszej stracji polarnej na Wyspie Niedźwiedziej.
piątek, 21 lutego 1958