TYP: a1

Nowy polski superjacht

poniedziałek, 22 lutego 2016
Informacja prasowa
Polska stocznia Sunreef Yachts postanowiła włączyć do swojej oferty nową linię katamaranów żaglowych i motorowych Sunreef Supreme. Nowe jednostki maja być połączeniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych z wysokim komfortem użytkowania.Najnowsza koncepcja to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na bardziej spersonalizowane i przestronne jednostki o charakterze lifestylowym. Obecnie w halach produkcyjnych Sunreef Yachts trwają ostatnie prace konstrukcyjne nad pierwszym jachtem z najnowszej linii. Sunreef Supreme 68, to 68 stopowy katamaran żaglowy o powierzchni sięgającej prawie 300 m2. To jedyny tego typu jacht mierzący poniżej 24 m, oferujący przestrzeń superjachtu.

Jednostka będzie miała swoją światową premierę i zostanie zaprezentowana szerokiej publiczności po raz pierwszy podczas zbliżających się tegorocznych targów Singapore Yacht Show, które odbędą się pomiędzy 7 a 10 kwietnia 2016r w Singapurze.
Stocznia podpisała do tej pory 5 kontraktów na sprzedaż Supreme 68 (3 jednostki żaglowe, 2 modele motorowe).


TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 17 June

Początek samotnej żeglugi Krzysztofa Baranowskiego w rejsie dookoła świata na s/y "Polonez" od Newport do Plymouth (25.05.1973 r.). Etap od Plymouth do Newport (17.07.1972 r.) był udziałem w Regatach Samotnych Żeglarzy, które Kapitan Krzysztof Baranowski
sobota, 17 czerwca 1972
Z Plymouth do Newport startują III regaty OSTAR z udziałem Krzysztofa Baranowskiego na s/y "Polonez", Teresy Remiszewskiej na s/y "Komodor" i Zbigniewa Puchalskiego na s/y "Miranda". Regaty wygrał Alain Colas na "Pen Duick IV".
sobota, 17 czerwca 1972