W czym na żagle?

piątek, 10 lipca 2015
Informacja prasowa
Zastanawiasz się jak się ubrać na żagle? Aby ułatwić Ci wybór Helly Hansen proponuje idealny zestaw. Total Look od norweskiej marki Helly Hansen, która żeglarstwo ma we krwi.Bardzo istotnym elementem są buty. Od tego, jakie buty wybierzesz zależy nie tylko komfort, ale też bezpieczeństwo na śliskim pokładzie. Helly Hansen proponuje profesjonalne buty HYDROPOWER 4 (439 zł). Dzięki podeszwie wykonanej w technologii Helly Grip, doskonale przylegają nawet do mokrego podłoża chroniąc nas w ten sposób przed poślizgnięciem się.Kolejnym ważnym elementem zestawu jest dobór odpowiedniego T-shirtu. HP QD SUN T (79,50 zł) wykonany z tkanin LifaFlow, które odprowadzają wilgoć i pot na zewnątrz, a dodatkowo zabezpiecza nas przed promieniowaniem UV. W ciepłe dni na żaglach warto wybrać krótkie shorty, aby zapewnić sobie komfort poruszania się po łodzi. Helly Hansen proponuje HP HT SHORTS (499 zl), które zapewnią nie tylko komfort, ale i ochronią przed wodą na pokładzie. Dzięki pojemnym kieszeniom niezbędne akcesoria będziesz mieć zawsze pod ręką.

Co bardziej może nas zabezpieczyć przed woda jak nie całkowicie wodoodporna kurtka?! APRIL JACKET (849 zł) to lekka kurtka zaprojektowana z myślą o spędzaniu ciepłych dni na łodzi. Dzięki wykorzystanym materiałom ta cienka kurtka daje nam całkowite poczucie suchości oraz chroni nas przed silnym wiatrem. Dopełnieniem całej stylizacji będzie torba PACKABLE DUFFELBAG (118,30 zł) ta pojemna torba pomieści wszystkie niezbędne akcesoria oraz zapasowe ubrania, które będziecie chcieli zabrać na kilkudniowy rejs.

Oferta Helly Hansen dostępna w sklepie firmowym Warszawa Annopol, dobrych sklepach żeglarskich i sportowych oraz na www.hellyhansen.com

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 7 July

"Geronimo" bije rekord dookoła Australii (17 dni, 13 godzin, 32 minuty, 39 sekund).
czwartek, 7 lipca 2005
Na Oceanie Południowym zaginął podczas regat Vendee Globe Gerry Roufs na "Groupe LG".
poniedziałek, 7 lipca 1997
Z kanadyjskiego portu Victoria na Pacyfik wyruszył Kanadyjczyk Jon Claus Voss na jachcie o nazwie "Tilikum"; po przepłynięciu trzech oceanów zakończył podróż w Londynie.
niedziela, 7 lipca 1901
"Mari Cha IV" bije rekord przejścia trasy San Francisco - Hawaje z czasem 5 dni, 5 godzin, 43 minuty, 30 sekund.
środa, 7 lipca 2004
W Greenwich królowa Elżbieta II nadaje tytuł szlachecki Francisowi Chichesterowi.
niedziela, 7 lipca 1968