TYP: a1

„A.N.A. Charter” - zapowiedź wywiadu z panem Piotrem Wyrwą

środa, 1 czerwca 2011
W związku z faktem, że na forach żeglarskich oprócz nazwiska Prezesa firmy Roberta Włosińskiego często pojawiało się drugie - Pana Piotra Wyrwy, nasza redakcja przeprowadziła z nim długi wywiad (ponad 40 minutowy), w którym poprosiliśmy go o odpowiedź na wiele z tych tematów, które były na forach poruszane.

Uprzedziliśmy Pana Wyrwę, że rozmowa będzie nagrywana i uzyskaliśmy na to jego zgodę. Wywiad po spisaniu będziemy mogli udostępnić naszym zarejestrowanym, a zainteresowanym użytkownikom na zasadzie prywatności. Na to uzyskaliśmy również zgodę Pana Wyrwy. Natomiast prawdopodobnie jutro, po uzyskaniu autoryzacji umieścimy go na stronie do dyspozycji wszystkich naszych czytelników.

Obecnie, po zebraniu wielu informacji i po przeprowadzeniu kilkunastu rozmów z osobami już poszkodowanymi i tymi, które podejrzewają, iż mogą być poszkodowane, przygotowujemy materiał podsumowujący sprawę A.N.A Charter sp. z o.o. Będziemy chcieli w nim zawrzeć także kilka nauk, które z tego wydarzenia wynikają.

Redakcja


TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 4 June

Zmarł Kazimierz Klimaszewski, jachtowy kapitan żeglugi wielkiej, zasłużony działacz żeglarski, współzałożyciel Klubu Morskiego PTTK "Bryza", był jego pierwszym komandorem.
wtorek, 4 czerwca 1974
Zakończenie pierwszych załogowych regat dookoła świata Whitbread. Regaty w klasyfikacji wygrał jacht "Sayula II" (kpt. Ramon Carlin), chociaż pierwszy na mecie był "Great Britain II" (kpt. Chay Blyth). W regatach uczestniczyły polskie jachty "Otago" (kpt.
wtorek, 4 czerwca 1974
Na rafie w odległości 38 Mm od Australii tonie "Batavia".
poniedziałek, 4 czerwca 1629