TYP: a1

„A.N.A. Charter” - zapowiedź wywiadu z panem Piotrem Wyrwą

środa, 1 czerwca 2011
W związku z faktem, że na forach żeglarskich oprócz nazwiska Prezesa firmy Roberta Włosińskiego często pojawiało się drugie - Pana Piotra Wyrwy, nasza redakcja przeprowadziła z nim długi wywiad (ponad 40 minutowy), w którym poprosiliśmy go o odpowiedź na wiele z tych tematów, które były na forach poruszane.

Uprzedziliśmy Pana Wyrwę, że rozmowa będzie nagrywana i uzyskaliśmy na to jego zgodę. Wywiad po spisaniu będziemy mogli udostępnić naszym zarejestrowanym, a zainteresowanym użytkownikom na zasadzie prywatności. Na to uzyskaliśmy również zgodę Pana Wyrwy. Natomiast prawdopodobnie jutro, po uzyskaniu autoryzacji umieścimy go na stronie do dyspozycji wszystkich naszych czytelników.

Obecnie, po zebraniu wielu informacji i po przeprowadzeniu kilkunastu rozmów z osobami już poszkodowanymi i tymi, które podejrzewają, iż mogą być poszkodowane, przygotowujemy materiał podsumowujący sprawę A.N.A Charter sp. z o.o. Będziemy chcieli w nim zawrzeć także kilka nauk, które z tego wydarzenia wynikają.

Redakcja


TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 1 June

W regatach Rolex Transatlantic Challenge wygrywa "Mari Cha IV".
środa, 1 czerwca 2005
Na starcie regat AZAB 83 stanął Jerzy Rakowicz na jachcie "Alices Mirror"; zajął 2 miejsce na mecie w Falmouth, a pierwsze w swojej klasie.
środa, 1 czerwca 1983
W Gdańsku odbył się chrzest "Pogorii".
niedziela, 1 czerwca 1980
Start do III Transatlantyckich Regat Samotnych Żeglarzy; tym razem wystartowało 35 zawodników. Regaty wygrał Geoffrey Williams na "Sir Thomas Lipton".
sobota, 1 czerwca 1968
Na małym jachcie "Tinkerbelle" Robert Manry rozpoczął samotny rejs z Falmouth w Stanach Zjednoczonych do Falmouth w Anglii.
wtorek, 1 czerwca 1965
Rozpoczęcie rejsu s/y "Amethyst" ze Stanleyem Jabłońskim przez Atlantyk.
sobota, 1 czerwca 1963
W Auckland kończy się rejs Erwina Webera na s/y "Farys", pierwszy samotny rejs polskiego żeglarza.
środa, 1 czerwca 1938
Na "New Bedford" z portu Chatham rozpoczęli przeprawę przez Atlantyk Thomas Crapo wraz z żoną; 22 lipca wylądowali w Newlyn w Wielkiej Brytanii.
piątek, 1 czerwca 1877