TYP: a1

„A.N.A. Charter” - zapowiedź wywiadu z panem Piotrem Wyrwą

środa, 1 czerwca 2011
W związku z faktem, że na forach żeglarskich oprócz nazwiska Prezesa firmy Roberta Włosińskiego często pojawiało się drugie - Pana Piotra Wyrwy, nasza redakcja przeprowadziła z nim długi wywiad (ponad 40 minutowy), w którym poprosiliśmy go o odpowiedź na wiele z tych tematów, które były na forach poruszane.

Uprzedziliśmy Pana Wyrwę, że rozmowa będzie nagrywana i uzyskaliśmy na to jego zgodę. Wywiad po spisaniu będziemy mogli udostępnić naszym zarejestrowanym, a zainteresowanym użytkownikom na zasadzie prywatności. Na to uzyskaliśmy również zgodę Pana Wyrwy. Natomiast prawdopodobnie jutro, po uzyskaniu autoryzacji umieścimy go na stronie do dyspozycji wszystkich naszych czytelników.

Obecnie, po zebraniu wielu informacji i po przeprowadzeniu kilkunastu rozmów z osobami już poszkodowanymi i tymi, które podejrzewają, iż mogą być poszkodowane, przygotowujemy materiał podsumowujący sprawę A.N.A Charter sp. z o.o. Będziemy chcieli w nim zawrzeć także kilka nauk, które z tego wydarzenia wynikają.

Redakcja


TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 21 May

Wyruszył w rejs Willy de Roos na stalowym keczu "Williwaw"; przekroczył północny krąg polarny, żeglował wzdłuż zachodniego brzegu Grenlandii, przeszedł Przejście Północno-Zachodnie i dookoła Alaski, dotarł do Vancouver w Kanadzie.
sobota, 21 maja 1977
W Warszawie zmarł Leonid Teliga, pierwszy polski samotny żeglarz, który w okresie powojennym opłynął kulę ziemską na jachcie "Opty".
piątek, 21 maja 1971
Na jachcie "Tilikum", przebudowanym kanoe z cedrowego drzewa, w okołoziemski rejs wypłynął John C. Voss.
wtorek, 21 maja 1901
W suchym doku w Greenwich, w trakcie remontu częściowo spłonął kliper "Cutty Sark".
poniedziałek, 21 maja 2007