TYP: a1

„A.N.A. Charter” - ciąg dalszy 2!

wtorek, 31 maja 2011
Redakcja
Dostaliśmy informację od Pana Waldemara Niedzielskiego, jednego z poszkodowanych przez A.N.A. Charter z prośbą o kierowanie wszelkich informacji na jeden adres mailowy: antyanacharter@gmail.com.

Pan Waldemar figuruje na stronie firmy (http://ana-charter.com/index.php?option=com_content&view=article&id=43&Itemid=30〈=pl) jako Specjalista do spraw sprzedaży na terenie woj. dolnośląskiego. Dostaje dość sporo telefonów z prośbą o informacje zwrotną dotycząca zaistniałych sytuacji. Jako, że jest również osobą poszkodowaną w całym tym procederze, a telefonów jest coraz więcej prosi, aby wszelkie maile kierować na w/w adres – tak, aby akcję zbierania informacji prowadzić w jednym miejscu.

Masz ważne informacje to przekazania? Skontaktuj się z nami info@tawernaskipperow.pl.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 17 June

Początek samotnej żeglugi Krzysztofa Baranowskiego w rejsie dookoła świata na s/y "Polonez" od Newport do Plymouth (25.05.1973 r.). Etap od Plymouth do Newport (17.07.1972 r.) był udziałem w Regatach Samotnych Żeglarzy, które Kapitan Krzysztof Baranowski
sobota, 17 czerwca 1972
Z Plymouth do Newport startują III regaty OSTAR z udziałem Krzysztofa Baranowskiego na s/y "Polonez", Teresy Remiszewskiej na s/y "Komodor" i Zbigniewa Puchalskiego na s/y "Miranda". Regaty wygrał Alain Colas na "Pen Duick IV".
sobota, 17 czerwca 1972