G-SHOCK GULFMASTER GWN-1000. Świetny prezent dla żeglarzy i nie tylko

piątek, 25 listopada 2016
Artykuł sponsorowany

Jak każe tradycja, zima co roku zaskakuje drogowców; trudno powiedzieć, czy tak będzie i tym razem, ale dane są obiecujące. Zanim jednak zaczniemy uprawiać (również tradycyjny) polew z panów pomarańczowych, uderzmy się w piersi - ile razy nas samych zaskakuje konieczność wcielenia się w rolę Świętego i kupienia, a przede wszystkim - WYMYŚLENIA - prezentów dla naszych bliskich?

[t]G-SHOCK GULGMASTER[/t] [s][/s]

 

Jasne, jeśli są naprawdę bliscy, to wybaczą nam kolejne skarpety czy tam szalik, ale bądźmy szczerzy - nawet najbardziej wyrozumiała druga połówka ma swoje granice. Na szczęście w tym roku mamy jeszcze trochę czasu by się zrehabilitować za poprzednie lata i zakupić coś naprawde fajnego, a przy tym żeglarskiego (i nie łódkę;)).

Czyli, co mianowicie?

Portal  www.zegarkizeglarskie.pl proponuje stworzony specjalnie dla żeglarzy i ludzi morza Zegarek G-SHOCK GULFMASTER GWN-1000. Co ma w sobie szczególnego, czego nie mieliby inni?

1. Kultowość

G-SHOCK GULFMASTER to przedstawiciel kultowej serii MASTER OF G. Zegarki z tej serii przeznaczone są dla osób pracujących w najbardziej ekstremalnych i brutalnych warunkach. Model Gulfmaster powstał według szczegółowej specyfikacji na podstawie opinii zebranych od profesjonalistów pracujących na wodzie.

 

2. Sensor sztormowy (serio, istnieje coś takiego)

G-SHOCK GULFMASTER został wyposażony w potrójny sensor 3 generacji z alarmem sztormowym, który precyzyjnie wykrywa zmiany pogodowe i ostrzega sygnałem alarmowym użytkownika. Wzrosty i spadki ciśnienia atmosferycznego z ostatnich 20 godzin są przedstawiane graficznie na wyświetlaczu LCD.

 

3. Inne przydatne żeglarzom bajery

Zegarek posiada podwójne automatyczne podświetlenie LED, emitujące zdecydowanie jaśniejsze światło, niż typowe diody oraz posiadajace funkcję automatycznego podświetlenia tarczy przy ruchu ręki do oczu.

W zegarku zastosowano panel słoneczny o wysokiej wydajności, a także funkcję automatycznej korekcji wskazówek po silnych uderzeniach oraz ich odchylania, aby nie zasłaniały ekranu LCD podczas odczytu danych.

Zegarek wskazuje na wykresie poziom pływów, faz księżyca oraz kierunek za pomocą kompasu cyfrowego. Funkcja Multi Band 6 odbiera automatycznie fale radiowe z 6 nadajników na świecie i koryguje czas pokazywany przez zegarek z dokładnością 1 sec na 100 000 lat (czyli powinno wystarczyć;)).

Wodoszczelność do 200 metrów pozwala na używanie zegarka w każdych warunkach wodnych z nurkowaniem włącznie. Cała konstrukcja została zaprojektowana aby podnieść odporność na uderzenia, łącząc lekkie tworzywo z wytrzymałym metalem. Pasek wykonany jest z miękkiego uretanu, który łatwo się dopasowuje jednocześnie zachowując wytrzymałość i rozciągliwość. Przyciski i dekiel wykonano ze stali nierdzewnej. Model ten dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych

Chcesz kupić ten zegarek? www.zegarkizeglarskie.pl/93_casio

Więcej informacji o nim znajdziesz tu: KLIKNIJ TU

 

Tagi: zegarek, casio, wodoszczelność
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 5 lipca

Do Odessy dopływa z Gdańska "Velet" pod dowództwem Henryka Wolskiego.
środa, 5 lipca 2006
W Gdańsku rozpoczęła się kolejna edycja Operacji Żagiel, święto żagli i regaty organizowane przez The International Sail Training Association.
środa, 5 lipca 2000
W Gdańsku na Motławie gościł jeden z największych żeglarzy świata Eric Tabarly na pokładzie "Pen Duick II".
sobota, 5 lipca 1997
Zmarł Józef Marczewski, wieloletni działacz żeglarski, członek honorowy PZŻ.
niedziela, 5 lipca 1992
Powrócił z rejsu dookoła świata jacht "Tropiciel" z Kpt. Ryszardem Wabikiem.
sobota, 5 lipca 1986
Samotny rejs przez Cieśniny Duńskie na "Eurosie" odbył Aleksander Kaszowski; w czasie rejsu przebyto 800 mil w ciągu 10 dni.
poniedziałek, 5 lipca 1971
Alec Rose powrócił do Portsmouth po rejsie dookoła świata na s/y "Lively Lady".
piątek, 5 lipca 1968
Na jachcie "Thetys" w Nowym Jorku zakończył rejs Krzysztof Grabowski (start z Tangeru 12 kwietnia); był to pierwszy powojenny atlantycki rejs polskiego żeglarza.
niedziela, 5 lipca 1959
Urodził się Andrzej Zawieja, olimpijczyk w klasie Finn (1968 r.), wielokrotny mistrz Polski w tej klasie, trener żeglarski.
piątek, 5 lipca 1940