KONKURS: ...a właśnie, że będę żeglarzem!

czwartek, 9 lipca 2015
Redakcja
Zapraszamy do udziału w konkursie. Rozwiąż prawidłowo żeglarski test i zdobądź specjalne wydanie książki "...a właśnie, że będę żeglarzem!" z indywidualną dedykacją wydrukowaną w środku.Jeżeli jesteś Rodzicem, Nauczycielem lub Przyjacielem Początkującego Żeglarza, jeśli dzięki Tobie odkrywa magiczny świat yachtingu i żeglarską pasję, podaruj mu unikalny poradnik - książkę Tomka Jakubowskiego pt. "...a właśnie, że będę żeglarzem!" ze specjalną, zredagowaną przez Ciebie (drukowaną) dedykacją. Więcej informacji na temat indywidualnych dedykacji znajdziecie tutaj - http://www.sail24.info/books/dedykacja.php

"...a właśnie, że będę żeglarzem!" to doskonała pomoc edukacyjna w pierwszej fazie zainteresowania żeglarstwem. Niezwykle przystępna, lekka i pełna humoru formuła poradnika ułatwi adeptowi przyjęcie podstawowej i niezbędnej wiedzy, a oryginalny, imienny wpis uczyni zeń cenną pamiątkę!

Aby wziąć udział w konkursie należy rozwiązać prawidłowo żeglarski test - dostępny tutaj http://sail24.info/books/download/prostetesty.pdf, a następnie przesłać go do nas (w formie skanu lub zrzutu ekranu z zaznaczonymi odpowiedziami) na adres info@tawernaskipperow.pl.

Do rozdania mamy 10 książek. Trafią one do osób, które odpowiedzą prawidłowo jako pierwsze. W mailu, wraz z rozwiązanym testem, prosimy podać adres wysyłki nagrody oraz treść dedykacji, którą chcielibyście zobaczyć w Waszej książce "...a właśnie, że będę żeglarzem!".

Sponsorem nagród jest wydawca książki - Digital Print Studio.

Recenzję "...a właśnie, że będę żeglarzem!" możecie znaleźć tutaj.Rozwiązanie konkursu

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie! Wybraliśmy 13 szczęśliwców, którzy najlepiej rozwiązali test. Gratulujemy :)

Poprawne odpowiedzi można przeczytać tutaj: klucz 1, klucz 2.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 4 July

Francis Joyon na trimaranie "IDEC" bije rekord dobowej żeglugi z wynikiem 543 Mm (22,62 węzły).
poniedziałek, 4 lipca 2005
"Dar Pomorza" kończy służbę i zostaje przekazany do Centralnego Muzeum Morskiego, odtąd pełni rolę muzeum.
niedziela, 4 lipca 1982
W Gdańsku odbyła się ceremonia podniesienia bandery na żaglowcu "Dar Młodzieży".
niedziela, 4 lipca 1982
W Plymouth zakończył okołoziemski rejs Kapitan Zbigniew Puchalski na s/y "Miranda".
piątek, 4 lipca 1980
W Szczecinie został zwodowany jacht "Polonez", na którym Kapitan Krzysztof Baranowski startował w regatach OSTAR i później odbył rejs dookoła świata.
niedziela, 4 lipca 1971
Na "Zjawie III" zamyka okołoziemską pętlę Władysław Wagner, stając się pierwszym polskim żeglarzem, który płynął świat pod żaglami.
wtorek, 4 lipca 1939